Co to jest wizytówka interaktywna?

Robert Biernaciński założyciel firmy DiBUCard.

Także DiBuCard Polska.

DiBuCard Polska

to firma oferująca usługę w postaci interaktywnej cyfrowej wizytówki. Jest to wspaniały produkt dla wszystkich tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą, lub dla potrzeb promocji innych zajęć związanych z ich zawodem lub osobistych zainteresowań.

Cyfrowa Karta DiBuCard ma wszczepioną technologię NFC, czyli Komunikacja Bliskiego Zasięgu. Jest to najbardziej zaawansowany wirtualny profil interaktywny (VIP), jaki możesz uzyskać dla swojej firmy lub do użytku osobistego.

Jak zdobyć cyfrową wizytówkę DiBuCard? Są to 3 proste kroki.

 1. Utwórz konto w witrynie DiBuCard, rejestrując się tam w celu uzyskania karty VIP.
 2. Zaloguj się do swojego konta i utwórz wirtualny profil interaktywny do celów służbowych lub osobistych.
 3. Za pomocą jednego kliknięcia VIP zostanie opublikowany i będzie gotowy do użycia.

Proste, a menadżerowie firmy pomogą Ci stworzyć szatę graficzną twojej wizytówki.

Co zawiera Wirtualny profil interaktywny (VIP) :

 • Nieograniczony dostęp do twojego konta.
 • Dostosowywalny profil firmy lub osobisty.
 • Logo firmy lub zdjęcie.
 • Dane kontaktowe firmy lub osobowe.
 • Opis do 8000 znaków.
 • Wtyczka wideo YouTube.
 • Wtyczka strony na Facebooku.
 • Twój unikalny kod QR.
 • Bezpośrednie linki do platform mediów społecznościowych Twojej firmy.
 • Przyciski bezpośredniego udostępniania w mediach społecznościowych.
 • Nieograniczona ilość aktualizacji / edycji.
 • Nieograniczone wirtualne kopie, aby udostępnić swoją kartę VIP..
 • Układ NFC (Near Field Communication) wszczepiony w kartę VIP.
 • Dane osobiste, które sam zechcesz podać d wiadomości.

DiBuCard to przyszłość.

Właśnie w ten sposób jutrzejsi właściciele firm, będą komunikować się z klientami. Posiadanie go dzisiaj oznacza postawianie własnej firmy przed konkurencją. Pomoże Ci w zdobyciu nowych terytoriów, zanim konkurenci w ogóle tam dotrą.

Dołącz do nas dzisiaj!

Zarabiaj dzięki DiBuCard!

Jest wiele rzeczy do nauczenia się po rejestracji w systemie DiBuCard. Dla niektórych osób może to wydawać się dużo informacji.

Warto, jeśli naprawdę interesuje Cię budowanie własnego biznesu, który stworzy dla ciebie dochód pasywny i zainteresuje cię ten program i to, co może on dla Ciebie zrobić.

Właśnie teraz jest twój pierwszy test, który przechodzisz. Podjęcie decyzji zapisania się do programu, to jedno, podjęcie decyzji wygrania, to zupełnie coś innego. 

PAMIĘTAJ: Kluczem do sukcesu w życiu jest wiedza.

Jak zacząć?

A więc, co musisz zrobić, aby prawidłowo zacząć? Pewnie teraz myślisz o tych rzeczach, o których wszędzie słyszysz: rekrutacja i sprzedaż.

 Nie.

DiBuCard nie jest to sprzedaż ani rekrutacja.

Nie jest to również czytanie i oglądanie jednym tchem wszystkich informacji, które tutaj mamy.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby odnieść sukces z DiBuCard, to jest „przyjście do swojego biura” wirtualnego ,każdego dnia.

Na pewno pomyślałeś teraz sobie:

– „Nie masz na myśli 7 dni w tygodniu?

Tak, właśnie o tym jest mowa. Włącz dla siebie zielone światło. Jeśli możesz wejść na Facebook, Twitter, Instagram i dziesiątki innych serwisów społecznościowych i grać w gry, opublikować tweet, udostępnić zdjęcie lub polubić post, możesz zalogować się do swojego wirtualnego biura DiBuCard i co najmniej spędzić tutaj 10-15 minut. Jeśli to zrobisz, zmienisz swoje szanse z czerwonej karty na zieloną, ponieważ tylko konsekwentnie czytając informacje każdej sekcji treningowej, postawisz się na wygranej pozycji.

W końcu jesteś tutaj, aby zacząć zarabiać, nieprawdaż? Jeśli więc nie zaczniesz pojawiać się tutaj regularnie, aby nauczyć się, a co za tym idzie zrozumieć, jak program jest skonfigurowany, jak działa i co musisz zrobić, żeby osiągnąć sukces z DiBuCard, nie zarobisz tutaj żadnych pieniędzy. Jest to proste jak 2+2=4. To jest twój biznes, chcesz osiągnąć w nim sukces, musisz zainwestować swój czas.

Oczywiście, jeśli nie możesz zalogować się któregoś dnia z jakiegokolwiek powodu, to nie jest to koniec świata, ale nie rób z jednego dnia dwóch, a potem rozciągnij to na trzy i tak dalej. Nawyki są bardzo łatwe do ukształtowania i najtrudniejsze do złamania. Zacznij nowy nawyk, który poprowadzi Cię na drogę do sukcesu i wolności finansowej. Zajrzyj tutaj codziennie.

Zaloguj się, czytaj i ucz się. Przynajmniej 15-20 minut dziennie, jeśli jesteś naprawdę zajęty czymś innym. W przeciwnym razie rozciągnij to do godziny, sprawdzając listę referencyjną, uaktualniając dane swojej karty VIP, kontaktując się ze swoim Team-em 4, sprawdź genealogie i inne narzędzia lub ponownie przejrzyj kolejne lekcje Wyrzutni. Takie działanie jest to fundament twojego sukcesu w DiBuCard. Jeśli stanie się to twoim nawykiem, nic nie zatrzyma cię od wygrania.

Życzymy ci powodzenia i pamiętaj, masz do dyspozycji jedyny w swoim rodzaju system. Wszystkie jego elementy zostały tak zaprogramowane, żeby stworzy

dla ciebie fundament do wybudowania stale napływającego i zwiększającego się dochodu pasywnego. Jedynym brakującym i nie zaprogramowanym elementem systemu, jesteś Ty.

W życiu codziennie dokonujesz wyborów otwierając co raz to nowe drzwi z nadzieją, że właśnie te doprowadzą cię do Twoich marzeń. My oddaliśmy ci w ręce klucz do drzwi, za którymi jest sukces. Tylko od ciebie zależy, czy otworzysz nim te właściwe.

Jeżeli zainteresował Cię temat zarabiania przy pomocy wizytówki bądź tylko promowania swojej działalności , to zapraszam po kolejną wiedzę. Na tym blogu dowiesz się więcej na tematy, które mogą cię zainteresować.

Pozdrawiam

Zenon Filipowski

www.zenonfilipowski.pl

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *