Dlaczego masz kupować we własnym sklepie?

Czy właściciel tego sklepu kupuje takie produkty w innym sklepie? Jak myślisz?

Wiadomo, że nie.

A czy ty będąc właścicielem sklepiku w swojej hurtowni, kupowałbyś u kogoś ten sam produkt? Nawet jakby był ciut tańszy?

No nie. Każdy promuje swój towar i swój produkt spożywa.

To jest chyba oczywiste.

A czy ty jako klient stały tego sklepu otrzymujesz jakiś rabat? A czy ty promując smaczny wyrób w pizzerii lub innym lokalu, otrzymujesz z tego tytułu jakiś rabat? A czy ty kupując jakiś produkt w aptece np. pastę do zębów czy suplement diety , otrzymujesz za to jakiś upust cenowy czy inny prezent?

Na pewno nie.

W systemie, o którym tutaj piszę, ty po zarejestrowaniu jesteś właścicielem działki w hurtowni firmy i kupujesz sobie produkty po cenach hurtowych, niższe o 30-40 % od cen detalicznych.

Masz swój numer identyfikacyjny. Zamawiasz produkty przez Internet. Płacisz poprzez bank lub u kuriera przy odbiorze. Kurier w ciągu 2 do 3 dni dostarcza ci towar pod drzwi.

Firma zajmuje się całą logistyką i finansami. A twoje dochody lądują w wirtualnym portfelu a ty z nimi robisz co chcesz.

Dobre czy dobre?

Ale to nie wszystko.

Za to, że kupujesz w swoim sklepie, firma cię jeszcze dodatkowo wynagradza na wiele sposobów.

Za każda złotówkę wydaną na zakup, tego już tańszego produktu firma wypłaca ci premię rabatową od 5 do 2 % w zależności od poziomu w strukturze. Dokładnie do 6 poziomu. (o poziomach innym razem)

Otrzymujesz takie same procenty od zakupów twoich partnerów oraz osobistych klientów.

Za lojalne co miesięczne zakupy (do 499pkt oraz od 500pkt) otrzymujesz bonus w postaci dodatkowego pakietu za 500pkt. Twoje zakupy w przeliczeniu są teraz jeszcze tańsze.

Jak to lubisz , możesz zarabiać na sprzedaży po cenach detalicznych (30-40%). Możesz legalnie sprzedawać w aptekach, sklepach zielarskich, osiedlowych, w restauracjach jako dodatek do dań razem z napojami (np. Chlorofil).

Twoje awanse w strukturze kariery, twój miesięczny obrót , są zależne od ilości zakupów globalnie w twojej strukturze. Na każdym poziomie inna, wyższa premia od 6% do 26%.

Są jeszcze inne bonusy, premie i nagrody, którymi firma cię obdarza za zakupy i promowanie firmowych produktów.

Myślę, że teraz już wiesz dlaczego masz kupować w swoim sklepie.

Pamiętać jednak musisz, że wszystkie wypłaty są 100 procentowe tylko dla tych co wykupili produkty za co najmniej 500pkt. Zrobili kwalifikacje miesięczną.

Kto kupił za mniej , ten otrzyma tylko 50 % z tego co mu się należy.

Kto w danym miesiącu rozliczeniowym nie kupił żadnych produktów to , jak się domyślasz, nie otrzyma żadnych premii i bonusów. Przynależne mu wynagrodzenie wynosi „ 0 ”zł.

Chcesz mieć dochód musisz dawać przykład i zrobić choćby jakikolwiek zakup.

Czy teraz rozumiesz dlaczego musisz i dlaczego warto robić zakupy w swoim sklepie?

I jeszcze jedna ważna sprawa. Jeżeli już postanowiłeś zrobić aktywność miesięczną, to warto zrobić zakupy w dniu 16 go danego miesiąca. Ma to bardzo wiele zalet i dziś ich nie będę omawiał. Dowiesz się na szkoleniach firmowych. Dziś powinieneś tylko mi uwierzyć , że to ma spor pozytywnych rozwiązań w awansach.

Dlaczego watro być w DuoLife?

Jest około 40 powodów aby dołączyć do firmy, która tak dużo premii proponuje.

Dokładnie to odsłuchasz w tym nagraniu:

https://www.youtube.com/watch?v=9x5r1iMSrX8&index=5&list=PLHOBbtsi_rZHYD-KFR7s6DhnH260emwR-

Jeśli masz pytania to liderzy ci odpowiedzą.

Pozdrawiam cię serdecznie.

Zenon Filipowski

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *