Jak 45 sek może zmienić Twoje życie

Don Failla napisał książkę – podręcznik pt.”45 sekundowa prezentacja, która odmieni Twoje Zycie”.

Podstawy marketingu sieciowego.

Niniejszy artykuł napisałem w oparciu o powyższą książkę.

Mottem tej książki jest cytat, w którym autor udowadnia, że jeżeli zsumujemy czas poświęcony na pracę, dojazdy do pracy i załatwianie koniecznych codziennych spraw- to okazuje się, ze niemal wszystkim ludziom pozostaje nie więcej niż jedna do dwóch godzin, aby robić to co naprawdę lubią.

A jeśliby znaleźli czas – to czy mieliby pieniądze aby to robić?

Jest na to sposób, jest system, o którym z grubsza postaram się niżej opowiedzieć.

Uważam, że każdy kto jest zainteresowany tym jak to jest możliwe, powinien tą książkę przeczytać i potraktować ją jako podstawowy podręcznik z instrukcjami jak działać w marketingu sieciowym wielopoziomowym… Bo o tym mówi ta książka i mój artykuł.

Czy masz swoje życie dla siebie?

Prawda jest taka, że większość ludzi nie ma życia dla siebie.

Życiem tej większości rządzi praca, przeważnie dla kogoś.

Praca wypełnia czas ale czy także konto w banku?

Wolność finansowa dla każdego oznacza coś innego. Dla jednych to ogromne bogactwo a dla drugich to swoboda dysponowania własnym czasem. Czyli robienia tego co najbardziej kochają.

To właśnie oznacza życie dla siebie.

 

Marketing sieciowy.

Poprzez marketing sieciowy- wielopoziomowy możesz uzyskać to, czego nie osiągniesz w innych rodzajach pracy.

Marketing sieciowy , to metoda tworzenia nieograniczonej liczby strumieni dochodów, zaczynając od zera i do tego przy nie wielkich nakładach finansowych na otwarcie.

Dostępny jest dla każdego, bez względu na wiek, pochodzenie, kolor skóry, wyznania religijne czy wykształcenie.

Jest tylko jeden warunek. Musisz zapomnieć o wszystkich negatywnych opiniach na ten temat – jakie słyszałeś.

Przyjmij do wiadomości, że prawie 100% ludzi nie rozumie istoty marketingu sieciowego a 90% tych, którzy w nim działają, też go nie rozumie.

I nie obrażaj się tym  stwierdzeniem.

Dlatego tego zrozumienia trzeba się nauczyć , jak każdego nowego zawodu.

Dobra wiadomością jest to, że ucząc się od samego początku możesz zarabiać.

 

Dlaczego powinieneś przeczytać tą książkę.

Wprowadzi Cię ona w świat marketingu sieciowego, dokładnie krok po kroku.

Pokaże Ci jak powinieneś zapraszać do swojego biznesu nowe osoby, szczególnie te , które mieszkają wiele kilometrów od Ciebie. Dziś w dobie Internetu, to jest powszechny sposób na sponsorowanie nowych partnerów.

Dzisiaj firmy dysponują całą masą narzędzi, które do spółki z Twoim liderem wykonają za  Ciebie całą robotę w pierwszych dniach Twojego zapoznawania się z biznesem.

 

Prezentacja na serwetkach.

Don Failla nazwał swoje wywody, prezentacją na serwetkach, udowadniając, że wystarczy kartka papieru aby przekazać sporo wiedzy.

Dziś w dobie Internetu nie musisz tego robić. Zrobią to za Ciebie liderzy, którzy w formie webinarów, nagrań, płyt, przekażą  Ci całą wiedzę Otrzymujesz link do nagrania, w dowolnym temacie, i w przeglądarce bądź na You Tube znajdziesz potrzebne Ci szkolenie.

Ty nawet nie musisz wychodzić z domu aby pobierać nauki i jednocześnie rozwijać swój  biznes.

Tą samą drogą możesz sponsorować na odległość.

Sama nauka w Internecie nie wystarczy aby zaprzyjaźnić się z nowym partnerem.

Do tego służą zorganizowane zjazdy , spotkania, seminaria, mastermindy itp.- gdzie budujemy  przyjaźń ze swoimi partnerami.

Marketing sieciowy jest dla ludzi wytrwałych, chłonnych wiedzy i przyjaźni, mających swoje cele, chcących odnosić sukcesy w swoim życiu.

Sukces to pokonywanie krok za krokiem swoich, wyznaczonych  wartościowych celów.

Budowanie organizacji.

W marketingu sieciowym prowadzisz interesy dla siebie ale nie osobiście.

Kupujesz produkty po cenach hurtowych od spółki, którą reprezentujesz. Oznacza to, że używasz je na własne potrzeby. Ponieważ kupujesz je po cenach hurtowych masz prawo je odsprzedawać po cenach detalicznych. Jest to jeden ze sposobów zarabiania ale nie jedyny.

Kolejnym sposobem na zarabianie jest premia za aktywność miesięczną. Nie będę tu omawiał szczegółowo tego tematu albowiem w każdej firmie istnieje inny plan marketingowy, który szczegółowo omawia wszystkie sposoby i możliwości zarabiania w  biznesie sieciowym. Aktywność miesięczna jest według mnie najważniejszym czynnikiem wzrostu dochodów, albowiem gwarantuje zyski z obrotu całej grupy. Osoba, której brak aktywności w danym miesiącu, nie otrzymuje wynagrodzenia.

Jednym słowem, produkty i usługi musza się sprzedawać, bo inaczej nikt nie zarobi a w biznesie przecież chodzi o zarabianie.

Aby stworzyć dużą organizację odnoszącą sukcesy musisz w swoich strukturach mieć partnerów i klientów detalicznych w gronie swoich krewnych, znajomych i sąsiadów.

Celem marketingu sieciowego jest stworzenie dużego zespołu ludzi aktywnych.

Nie jesteś w tym sam sobie. Masz do pomocy cały sztab liderów oraz narzędzia, które wspomagają szkolenia liderów.

Uczysz się nie wychodząc z domu. Dziś każde szkolenie może być przekazane nowemu partnerowi poprzez spotkania, nagrania itd. w komputerze, bądź na płytach DVD.

Potrzeba tylko chcieć się pouczyć, mieć swoje po co mam to robić, po co zmieniać swój intymny świat.

Jednak w dobie gdzie nie masz zapewnionej emerytury, bądź możesz otrzymać ją nie wielką, warto się zastanowić czy nie należy coś zmienić w swoim życiu. Potraktuj to jak fajną fuchę. Przecież Polacy to uwielbiają, dorabiać w wolnym czasie. Więc jeśli masz taką okazję aby zapoznać się na czym taka fucha ma polegać , to przynajmniej przyjrzyj się temu tematowi. Zawsze możesz zrezygnować ale poznaj szczegóły tego co Ci proponują.

Nie odrzucaj tylko dlatego- „nie bo nie”, bo Ty swoje o tym  wiesz. Posłuchaj chociaż tego co mają Ci do zaproponowania.
Ten biznes jest dla każdego , od 18 do 100 lat i nie mają znaczenia kolor skóry, wyznania religijne czy polityczne.  Możesz działać w całym świecie.

Potraktuj ten biznes jako inwestycję, do tego z nie wielkim wkładem początkowym ale zrób coś, bo czas ucieka.

Jeśli wolisz przez 40 lat robić to co robisz, za nie wielkie pieniądze, na końcu z nie wielką emeryturą i do tego pracując ciągle dla kogoś, to to jest Twój wybór.

Jeżeli chcesz mieć życie dla SIEBIE, z możliwością osiągnięcia dodatkowych przychodów pasywnych, to musisz coś ze swoim życiem zrobić, coś nowego.

Takie możliwości daje marketing sieciowy, tylko musisz w to uwierzyć i zaufać komuś, kto zechce Cię w ten nowy świat wprowadzić. Taki ktoś nazywa się sponsorem. Jego rolą jest poprowadzenie Cię za rękę w pierwszym okresie powstawania twego biznesu. Nie próbuj nawet czynić tego sam, bo jak pisałem na wstępie nie wielu ludzi ma pojęcie o tego rodzaju biznesie.

Celem tej książki jest nauczyć Cię wraz ze sponsorem tego , co musisz wiedzieć, aby móc budować organizację SZYBKO.

Przy innej okazji podzielę się z Tobą jak w skrócie, na serwetkach ,  można przedstawić biznes sieciowy.

 

Książkę możesz kupić w Wydawnictwie Medium Sp. z o.o. Polecam.

 

Jeśli uważasz artykuł za interesujący to możesz to wyrazić w komentarzu.

Będę wdzięczny.

Pozdrawiam 

Zenon Filipowski

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *