Jak za darmo, otrzymać klucze do nowego domku?

Każdy marzy o posiadaniu własnego domku, wiem bo sam tak miałem. Jednak za darmo? Jak to jest możliwe, w głowie się nie mieści. Na pewno pomyślisz tak drogi czytelniku , a jednak to jest możliwe. Przyznam się , że jest to mój autorski projekt, oparty o plan marketingowy  pewnej wspaniałej firmy.

Wyobraź sobie osiedle na 364 domków jednorodzinnych. Każdy na działce 7 arów, ogrodzonej. 
Zadaniem budowniczych jest oddanie inwestorowi kluczy do domku, który jest wykończony zewnątrz i wewnątrz, wyposażony w instalację elektryczna i gazową, z gotową kanalizacją wodno-ściekową.
Do Inwestora należy wykonanie dróg, kanalizacji aż do oczyszczalni ścieków, oświetlenie zewnętrzne i przede wszystkim projektu budowy.

Ponieważ osiedle budowane jest dla określonej grupy ludzi, to na początku osiedla powinno powstać centrum szkolenia  z odpowiednio wyposażonymi salami do prowadzenia spotkań czy szkoleń , pomieszczenia na biura dla pracowników i członków zarządu osiedla. Oczywiście z odpowiednio dużym parkingiem na samochody.

Osiedle może powstać w dowolnym miejscu, najlepiej w pobliżu jakiegoś dużego miasta z pełną infrastrukturą, z miejscami pracy dla przyszłych lokatorów osiedla.

Jest też możliwa alternatywa do pomysłu osiedla. Taki domek firma może wybudować Ci w każdym miejscu.

Trzecia możliwość to taka, że otrzymasz od firmy nagrodę w wysokości  np. 500 000 zł i sam sobie wybudujesz domek według Twojego projektu , już na Twojej działce.

 

A teraz przejdźmy do konkretów.

Co trzeba zrobić aby spełnić swoje marzenie jak w tytule?

  1. Trzeba zapisać się do klubu.

Firma działa w oparciu o działalność klubową.

Należy więc wykupić pakiet startowy w wysokości 600zł.
Otrzymasz za to zestaw produktów firmowych.
Otrzymasz swój numer identyfikacyjny ID.
Otrzymałeś swój wirtualny sklep, w którym będziesz kupował produkty o 30% taniej od ceny detalicznej.
Otrzymałeś prawo do rekrutowania nowych klubowiczów do swojej sieci.
Otrzymałeś prawo do korzystania ze wszystkich premii i bonusów oraz możliwość awansowania po szczeblach kariery jaka obowiązuje w planie marketingowym firmy.
Otrzymałeś prawo do ubiegania się o przydział na swój darmowy domek jednorodzinny.

Przyznasz, że jak na tak małą inwestycję finansową, ilość przysługujących przywilejów, jest wręcz olbrzymia.

  1. Kolejne kroki.

Twoim podstawowym obowiązkiem jest robienie zakupów , każdego miesiąca za 500zł. Przypisane są do tego konkretne bonusy i korzyści. 
Comiesięczne  zakupy są konieczne abyś utrzymywał stały kontakt na liście, do domku. Traktuj to jak ratę obowiązkową, w banku. Za tą ratę otrzymujesz produkty, które sam sobie zamówiłeś, w swoim wirtualnym sklepie.
Kolejnym obowiązkiem jest wprowadzenie do swojej sieci co najmniej 3 klubowiczów, którzy również mogą starać się o domek za darmo. Na zasadach podobnych do Twoich.

To są te podstawowe obowiązki klubowicza, który chce ubiegać się o domek za darmo. Kupuj co miesiąc produkty i wprowadź jednorazowo 3 nowe osoby do twojej sieci. Tylko tyle.
Reszta zależy od Ciebie i od tego jak szybko chcesz otrzymać kluczyki do swojego nowego domku jednorodzinnego.

Ta reszta to nauka. Przyznasz, że nie masz pojęcia o tym co ja tu wypisuję, a także o tym na czym polega budowanie biznesu w sieci. Tego niestety trzeba się nauczyć. Dobrą wiadomością jest to, że nauka polega na praktycznym działaniu, połączonym z jednoczesnym zarabianiem, już od momentu kiedy wprowadzisz pierwszego nowego klubowicza do swojego zespołu.

 

  1. Pierwszym etapem na drodze do otrzymania kluczy do swojego domku jest zbudowanie sieci z 364 klubowiczów.
    Nie każdy z nich musi chcieć posiadać nowy domek jednorodzinny. Każdy z nich może mieć odrębne marzenia i cele.

Załóż sobie , że ten pierwszy etap potrwa 2 do 3 lat. W tym czasie otrzymasz wiele innych bonusów po drodze.

–  Kiedy Ty , razem ze swoją grupą zrobisz obrót miesięcznie za  ponad 30000 punktów ( to znaczy, że masz już w sieci ok. 60 osób, którzy też robią zakupy co miesiąc za 500zł) otrzymasz od firmy za darmo luksusowy samochód wartości ok. 200 000 zł. 
Twoim obowiązkiem będzie tylko lanie benzyny i jeździć. Reszta jest opłacana przez firmę.

–  Kiedy Ty razem ze swoją grupą osiągniesz obrót 50 000 punktów, firma zaprosi Cię na wspaniałą wycieczkę tygodniową wraz z całą rodziną, do egzotycznych miejsc.

Jednocześnie w tym momencie zarabiasz gwarantowane
ok. 10 000zł z tak zwanej premii pasywnej , miesiąc w miesiąc, które są Twoją emeryturą w tym biznesie , a ponad to otrzymasz jeszcze dodatkowo przynajmniej 2 razy tyle z tytułu premii  kierowniczej.
Podsumowując;  po wprowadzeniu do struktury swojego biznesu 364 osoby możesz zarabiać ponad 40 000 zł na miesiąc.

A to jest dopiero początek.

Są jeszcze inne bonusy, nagrody i premie  przewidziane planem marketingowym. Nie będę tu o nich pisał.
W momencie kiedy Twoje obroty miesięczne przekroczą 1 600 000 zł , otrzymujesz najwyższy tytuł strukturze kariery  i kluczyki do wymarzonego domku.

Twoje zarobki w tym momencie wynoszą ponad 400 000zł na miesiąc.

Twój biznes nadal się rozwija i zarobki rosną. Ile? To oddzielny temat.

Najpierw zrób pierwszy krok i wprowadź 3 osoby. Tylko 3 osoby albo aż 3 osoby. To jednak też nie jest takie proste, ponieważ nikt z twoich krewnych czy znajomych, nie potrzebuje domku a tym bardziej za darmo. (tak Ci powiedzą)

Nie czeka Cie łatwa droga. Powiedziałbym, że pot i łzy , ale czy dla tylu nagród, darmowego samochodu i darmowego domku , nie warto tego potu  przelać a łzy to będą cały czas łzy szczęścia z radości, i darów jakie otrzymasz.

 

W jednym z poprzednich moich artykułów na blogu pt: „Wizjonerzy” napisałem o sobie, że ja też jestem wizjonerem.

Tym artykułem mogę to potwierdzić.

Wszystko co powyżej napisałem jest realne, zgodne z planem marketingowym firmy, o który oparłem swoje opisy wyliczenia.
Poza tematem domku. 
Jest to kamyczek do ogródka dla rządzących firmą, aby rozpatrzyli temat kolejnej nagrody dla aktywnych i w momencie kiedy klubowicz osiągnie najwyższy szczyt w strukturze kariery , wręczali mu klucze do nowego domku jednorodzinnego.
To nie jest coś niemożliwego, bo wcześniej za dużo mniejsze osiągnięcia firma wręcza kluczyki do luksusowego samochodu , wartości ok. 200 000 zł.

Jeżeli mój pomysł Ci się podoba drogi czytelniku, to dołóż do swoich marzeń i planów taki 
DARMOWY DOMEK JEDNORODZINNY.

Podziel się zemną w komentarzu , czy podoba Ci się taki pomysł.

Pozdrawiam

Zenon Filipowski

Facebook Comments

2 Replies to “Jak za darmo, otrzymać klucze do nowego domku?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *