Marzenia się spełniają

Kiedy Góral opowiadał swoją historię, to większość z ponad tysiąca słuchaczy miała łzy w oczach.

Góral – restaurator

Młode małżeństwo z dwojgiem dzieci było właścicielem niewielkiej restauracyjki , położonej na skraju miasteczka, w pobliżu drogi szybkiego ruchu. Góral był zaradnym człowiekiem , pełnym marzeń. Jednym z nich było wybudowanie zajazdu, z pokojami hotelowymi. Zadanie trudne ale przedsiębiorczy Góral zaczął je realizować. Zajazd rósł z każdym dniem. Pożyczki i posiadana gotówka nie wystarczała jednak do szybkiej realizacji zamierzonego celu.

Upierdliwy przyjaciel

Pamięta, jak bardzo upierdliwy przyjaciel namawiał go uporczywie do przystąpienia do projektu , polegającego na budowie sieci. Nie wierzył w tą ideę. Nie miał zaufania do projektu, do przyjaciela. Wiele słyszał o upadających sieciach, wszyscy wokół mu odradzali. Poza tym nie miał czasu na zabawę w budowanie sieci a do tego miał sporo wydatków więc nie stać go było tez na wpisowe.

Jedyna inwestycja- warta 600zł

Powodem takiego myślenia było też to, że nie wysłuchał ani jednego wykładu , nagrania, konferencji .Nie rozumiał , że to wpisowe to jest jedyna inwestycja o wartości 600 zł. A przecież nie takie pieniądze inwestował w życiu. Nie i nie i odczep się ode mnie, mawiał do swojego przyjaciela. Przyjaciel jednak był upierdliwy, uparty aż do bólu. Wiedział, ze może wspomóc Górala w jego kłopotach finansowych.
Znalazł wreszcie sposób i namówił Górala do rejestracji w firmie DuoLife.
Jeszcze o tym Góral nie wiedział, ale to był najlepszy dzień w jego życiu. Na odczepnego podjął decyzję, która zaważyła na losach jego i jego rodziny.

Góral buduje sieć.
Z dnia na dzień rosła organizacja Górala, przybywało nowych klubowiczów. Rodziły się nowe przyjaźnie. Góral włączył się czynnie w nurt działalności firmy DuoLife i z każdym dniem był coraz bardziej zadowolony z faktu, ze dał się przyjacielowi namówić do przystąpienia do DuoLIfe i budowania sieci. Dochody rosły z każdym miesiącem. Na początku nie wielkie ale z czasem przewyższyły zarobki jakle uzyskiwał z działalności restauracyjnej. Wiara jego rosła, widział już szansę na ukończenie budowy zajazdu.

Koniec budowy Zajazdu
W końcu budowa dobiegła końca, nastąpiło uroczyste otwarcie Zajazdu. Kiedy radość nie miała granic z osiągniętego sukcesu, jedna mała iskra elektryczna wywróciła jego życie do góry nogami. Zajazd, wybudowany głównie z drewna spłonął doszczętnie. Nie dało się nic uratować. Cały dobytek, niespłacone kredyty, zapożyczone pieniądze od krewnych , legły w zgliszczach. Trudno sobie wyobrazić rozpacz Górala i jego najbliższych.

Ratunkiem okazała się sieć

Ratunkiem okazała się inwestycja w wysokości 600zl w projekt budowania sieci z firmą DuoLife. Jego organizacja bardzo się rozrosła i przynosiła dochody, pozwalające Góralowi patrzeć optymistycznie w przyszłość.

Odbudował swój Zajazd, tym razem w wersji murowanej.

Pomysł zrodzony z wdzięczności.

Z wdzięczności za pomoc i dzielne trwanie przy nim w trudnych chwilach, wprowadził dla swoich partnerów z zespołu, posiadających aktualną aktywację, rabat na wszystkie zakupy w wysokości 30%.
Przysporzyło mu to sporo nowych partnerów w jego sieci z DuoLife.

Góral inwestorem na wielką skalę.

Dziś Góral jest jednym z Dyrektorów w firmie DuoLIfe. Jego zarobki wielokrotnie przekraczają dochody z Zajazdu. Myśli o kolejnych inwestycjach. Na pewno hotel w stylu Gołębiowski chodzi mu po głowie. Na pewno zainwestuje też swoje dochody w zakup apartamentu, budowanego przez firmę DuoLife. Pieniądz musi na siebie zarabiać a najlepiej to sprawdza się w inwestycjach w nieruchomości.

Uwierz a najlepiej sprawdź.
Zadziwiające dla niedowiarków jest możliwość tak szybkiego wzrostu dochodu. A jednak jest to możliwe, sprawdź to. Góral nie jest jedynym przykładem. Jest to możliwe tylko z firmą DuoLife, która rozrasta się z każdym rokiem. Ludzie zarabiają niezłe pieniądze już od samego początku, od momentu rejestracji (oczywiście nie wszyscy, tylko Ci, którzy tego bardzo chcą). Można obserwować ilość awansów każdego dnia. Za każdym z nich kryją się wyższe dochody. Firma dzieli się z partnerami obrotem globalnym , procentowo w zależności od poziomu w strukturze kariery.
Firma DuoLife jest pionierem w dzieleniu się dochodem globalnym z partnerami.

Zastanów się przedsiębiorco.

Na tym przykładzie warto się zastanowić nie jednemu z przedsiębiorców, jak bardzo może wpłynąć na ich przychody, podzielenie się z ich partnerami, obrotem globalnym lub choćby rabatem na usługi w wysokości na przykład ok. 30%. W tym przypadku właściciel (czegokolwiek) i jego partner muszą być w tej samej organizacji (na przykład DuoLife), która na to zezwala.

Dla każdego przedsiębiorcy możliwe są losowe wydarzenia. Jest ich tyle, że nie sposób tu wymienić. Po prostu warto być na to przygotowanym. Przykład Górala jest tu adekwatny. Góral trafił na podatny grunt, na przyjazne środowisko ludzi – przyjaciół , którzy go wspierali w trudnych chwilach. Dziś on sam jest liderem  i prowadzi ludzi na szczyty kariery.

Niewielka inwestycja w swoją przyszłość może okazać się zbawienna.

A co Ty o tym myślisz Drogi czytelniku ?

Jeśli się zgadzasz z moim pomysłem, to zapraszam do dyskusji.
Ja też szukam ambitnych ludzi do współpracy w tej samej branży co Góral. Szukam osób pragnących realizować swoje marzenia. Wymagania są proste, zaufanie, rzetelność oraz sumienna i wytrwała praca. Jeżeli uważasz, ze jesteś otwarty aby podjąć wyzwanie to napisz do mnie lub zadzwoń. Zastanowimy się jak możemy wspólnie podjąć to wyzwanie.
Pozdrawiam Zenon Filipowski

Facebook Comments

2 Replies to “Marzenia się spełniają”

  1. Dziękuję Zenon za ten artykuł, który jest oparty na prawdziwej historii i pokazuje jak ogromną dźwignią jest budowanie sieci. Niegdyś też myślałem, że marketing sieciowy to tylko taka zabawa, że w nim zarabiają tylko ludzie, którzy zaczęli działać z jakąś firmą na samym początku, a dzisiaj wiem, że jest to najlepszy sposób na zabezpieczenie swojej przyszłości oraz osiągnięcie prawdziwej wolności…

  2. Marzenia się nie spełniają marzenia się spełnia. Dotąd o tym nie wiedziałam Dziękuję ci Zenku za ten artykuł. Projekt firmy z którą współpracujemy razem jest tak zbudowany że wiem że to przyszłość moja i mojej rodziny. Wiem że tutaj jest moja przyszłość i zabezpieczenie finansowe mojej rodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *