Przejmij kontrolę nad swoją przyszłością

Dlaczego potrzebujesz własnego biznesu.

Niniejszy tekst powstał w oparciu o książkę Roberta Kiyosaki pod tytułem „Biznes XXI wieku”. Autor napisał wiele książek, które są podstawą nowego myślenia o finansach w biznesie. Żyjemy w XXI wieku, w trudnych czasach, w czasach globalizacji, jesteśmy w epoce informatycznej. Twój pracodawca ani rząd nie zapewni Ci spokojnego życia. Zmieniły się zasady. Jednak problem tkwi w Tobie. Jeśli chcesz mieć stabilną przyszłość przed sobą, to musisz ją sam sobie stworzyć. Musisz mieć kontrolę nad własnym źródłem utrzymania. Potrzebujesz własnego biznesu.
Najlepszym modelem dla początkującego biznesmena jest marketing sieciowy.

 

Musisz myśleć jak przedsiębiorca.

Nie musisz zdobywać żadnego kapitału, by stworzyć własny biznes, ponieważ ktoś już to za Ciebie zrobił. Natomiast Ty musisz rozwijać swój  biznes. Ty musisz tylko skorzystać z doświadczenia kompetentnych liderów, którzy poprowadzą Cię do sukcesu.

Nie chodzi tu o to aby mieć przychody dziś, jutro czy w przyszłym tygodniu: chodzi tu o to , by zagwarantować sobie przychody na stałe. Ten przychód nazywany pasywnym, napływa stale, długo po tym , jak w stworzenie źródła dochodu włożysz zarówno swój kapitał, jak i wysiłek. Gdy jesteś np. lekarzem , hydraulikiem restauratorem i ktoś nie będzie potrzebował Twoich usług to kurek dochodów się zamknie, a przynajmniej zmaleje. Nie wpłyną spodziewane pieniądze do kasy firmy. Właśnie marketing sieciowy, a dzisiaj jego doskonalsza forma czyli softmarketing jest odpowiedzią na powyższy problem. Pomysł jest prosty a jednocześnie genialny : zamiast wydawać miliony na reklamę i inne formy dystrybucji aby promować jakiś produkt, firma woli zapłacić ludziom, którzy chętnie z tych pieniędzy skorzystają,  za to, że o tym produkcie albo usłudze opowiedzą innym, albowiem najbardziej skuteczną reklamą jest reklama szeptana.

W marketingu sieciowym celem nie jest sprzedaż produktu, ale budowanie sieci, armii ludzi, którzy dystrybuują te same produkty czy usługi, dzieląc się nimi z innymi ludźmi.
Dlaczego armii niezależnych przedstawicieli? Ponieważ gdy ją zbudujesz, będziesz miał coś niezwykle cennego, aktywa generujące dla Ciebie przychód pasywny.

Co więc potrzebuje nowy przedsiębiorca? Potrzebuje przychodu pasywnego. Potrzebuje RUROCIĄGU. Rurociąg to coś w rodzaju kranu, który ciągle jest włączony. Tym rurociągiem płynie gotówka, która gwarantuje Ci dochody na stałe.

Dokładnie zrozumiesz to jak obejrzysz sobie na YouTubie filmik o Pablo i Bruno. Możesz to zobaczyć też klikając poniższy link : https://www.facebook.com/GotowickiPiotr/videos/1481532458533307

 

Osiem dowodów, że marketing sieciowy może zabezpieczyć Twoją przyszłość.

1.     Praktyczna edukacja biznesowa.

Jeśli masz osiągnąć sukces w biznesie, to potrzebujesz umiejętności technicznych, organizatorskich, wiedzy finansowej a także ustalania własnego planu działania. Poznasz jak wielkie korzyści podatkowe daje im prowadzenie własnej firmy domu. Najważniejsze umiejętności jakich uczy marketing sieciowy poprzez praktyczną edukację:

 • nastawienie na sukces;
 • pokonanie własnych obaw, wątpliwości i braku pewności siebie;
 • pokonanie strachu przed odmową;
 • umiejętności komunikacyjne;
 • umiejętność pracy z ludźmi;
 • umiejętność zarządzania czasem;
 • odpowiedzialność;
 • wyznaczanie sobie realnych celów;
 • umiejętność zarządzania pieniędzmi;
 • umiejętność inwestowania.

Dobre firmy zapewniają solidny program szkoleniowy obejmujący wszystkie te dziedziny. Należy podkreślić, że marketing sieciowy jest to biznes, w którym się zarabia i uczy jednocześnie.

 

2.     Ścieżka rozwoju osobistego, która generuje zysk.

Jedynym powodem porażki jest rezygnacja. Rezygnacja ze swoich marzeń, albowiem zabrakło   Ci cierpliwości. Marketing sieciowy daje Ci szansę, byś stanął oko w oko ze swoimi obawami, zmierzył się  z nimi, przezwyciężył je i uwolnił zwycięzcę, którego masz w sobie. To jak zarabiasz i jak budujesz własną karierę , ma istotne znaczenie dla Twojej przyszłości i dla budowania Twojego dziedzictwa.

 

 1. Krąg znajomych, którzy mają te same marzenia i wartości.
  Jeśli chcesz być bogaty, musisz nawiązywać kontakty z bogatymi ludźmi albo z takimi, którzy mogą Ci pomóc osiągnąć bogactwo.
  W marketingu sieciowym może Ci się zdarzyć, że we własnej rodzinie i w kręgu znajomych masz takie osoby, które nie popierają Twojej decyzji o tym, że zajmiesz się marketingiem sieciowym; co więcej – mogą Cię aktywnie zniechęcać do działania. Mogą Ci mówić, że oszalałeś, że jesteś frajerem, że robisz ogromny błąd. Możesz nawet stracić znajomych a krewni się od Ciebie oddalą.

Marketing sieciowy nie tylko zapewnia wspaniałą edukację biznesową, ale daje też Ci dostęp do zupełnie nowego świata znajomych- ludzi, którzy idą w biznesie  w tym samym kierunku co Ty i kierują się takimi samymi wartościami.

 

 1. Moc Twojej własnej sieci.
  Siła tkwi nie w produkcie; siła tkwi w sieci.
  Jeśli chcesz być bogaty, powinieneś wykorzystać do tego najlepszą z możliwych strategii : znaleźć sposób na zbudowanie silnej, opłacalnej i stale rosnącej sieci.

W miarę jak dodajesz użytkowników, wartość rośnie w postępie geometrycznym.
Dla przykładu telefon. Jeden telefon nie stanowi żadnej wartości. Jeśli dodasz drugi telefon to wartość  ekonomiczna sieci zgodnie z prawem Metcalfe’a rośnie do kwadratu.

Wartość ekonomiczna rośnie wykładniczo a nie liniowo.

Sieć to też fenomenalna siła, która odpowiada za rozprzestrzenianie się plotek: jedna osoba powie trzem innym, z których każda powtórzy trzem kolejnym, a wkrótce o sprawie wie całe miasto.

Marketing sieciowy jest biznesem w 100 procentach należącym do epoki informacyjnej, ponieważ liczy się jedynie informacja.

 

 1. Skalowalny biznes, który daje się duplikować.
  Marketing sieciowy polega na wymianie informacji i opowiadaniu historii z własnego życia,  a nie na czystej sprzedaży.
  Trzeba tez dbać o sukces innych osób, które wprowadziło się do tego biznesu.

W marketingu sieciowym  prawdziwa wartość nie polega na tym, co Ty potrafisz zrobić; raczej na tym , co inni będą umieli zrobić tak samo jak Ty.

Tak masz budować biznes aby każdy był w stanie go powielić, zduplikować.

Dziś nie musisz być mistrzem w przemawianiu. Należy uczyć jak korzystać z narzędzi jakie firma przygotowała.

Tworzysz sieć i firma Ci za to płaci.

 

 1. Niezrównane umiejętności przywódcze.
  Przywództwo jest siłą, która pozwala wszystko zebrać w jedną całość. Przywództwo pozwala budować wielkie biznesy. Pieniądze nie płyną do firm, które oferują najlepsze produkty czy usługi. Pieniądze płyną do firm , które prowadzą najlepsi liderzy. Wszyscy  wielcy liderzy są mistrzami w opowiadaniu historii i dzielenia się własną wizją w tak przekonywujący sposób, że staje się ona też wizją słuchaczy. Prawdziwi liderzy potrafią przenosić góry. Marketing sieciowy kształtuje liderów, którzy oddziałują na innych jako wspaniali nauczyciele i uczą ich, jak spełnić marzenia swojego życia poprzez uczenie kolejnych osób podążania za własnymi marzeniami.
 2. Mechanizm tworzenia prawdziwego bogactwa
  Bogactwo to nie to samo co pieniądze. Bogactwo nie mierzy się wielkością przychodów. Bogactwo mierzy się czasem. To zdolność przetrwania konkretnej liczby dni bez pracy.

      Marketing sieciowy jest motorem tworzenia osobistego bogactwa.

 

Wielkie marzenia i umiejętność ich realizacji.
W marketingu sieciowym nie chodzi tylko o to , żeby mieć marzenia; chodzi o to, żeby móc          realizować te marzenia.

              Ci, którzy mają wielkie marzenia, realizują je, a potem marzą o czymś jeszcze większym.

              Wielkie marzenia nic nie kosztują, a gigantyczne marzenia nie kosztują ani grosza więcej.

              Jedynym sposobem abyś stał się biednym, jest rezygnacja z własnych marzeń.

 

Biznes, w którym celują kobiety.

Marketing sieciowy to wspaniały biznes dla kobiet.

Biznes może być prowadzony w domu, więc budowanie sieci łatwo pogodzić z wychowywaniem dzieci i zajmowaniem się gospodarstwem domowym.
Masz kontrolę nad własnym czasem. Działasz przez telefon, komputer, wieczorami w weekendy – w dowolnym czasie, w dowolnym miejscu. Możesz zabrać biznes ze sobą gdy wyjeżdżasz, schować go w kieszeni, możesz pracować po kilka razy dziennie np. po pół godziny, jeśli masz właśnie takie możliwości.

 

 

Twoja przyszłość zaczyna się już teraz.

 

Czego Ci potrzeba, by zacząć działać w marketingu sieciowym i osiągnąć sukces?

Wybieraj mądrze.

Polecam marketing sieciowy ze względu na związany z nim system praktycznej edukacji biznesowej i rozwoju osobistego.
Ten model biznesu otwarty jest na każdego człowieka z zapałem. Determinacją i wytrwałością.
Nie ma znaczenia Twoje wykształcenie, jakiej jesteś rasy, jaką reprezentujesz religię, czy jesteś przystojny, czy lubiany ani czy jesteś inteligentny.

Ważne czy chcesz się uczyć, czy masz dość siły aby wytrwać na dobre i na złe, gdy będziesz uczył się być biznesmenem.

Jeśli podoba Ci się wstępna prezentacja, spotkaj się z osobami, które mają Cię szkolić.

Zainwestuj trochę czasu aby zapoznać się z działalnością firmy, jej produktami, jej planem marketingowym i czy jest zainteresowana Twoim rozwojem i szkoleniem. Sprawdź jakie prowadzą szkolenia i spotkania edukacyjne.  Nie spiesz się, wybieraj powoli.

Dobrze jest mieć zaufanie do osoby , która Cię rekomenduje.

Sprawdź czy firma udostępnia każdemu stronę internetową, jakimi narzędziami dysponuje.

W dzisiejszych czasach budowanie sieci odbywa się zarówno przez telefon i Internet, jak

 i twarzą w twarz.

W marketingu sieciowym nie ma wyścigu szczurów, nie ma takiej rywalizacji, jak w przypadku korporacji. Tutaj cała linia sponsorska jest zainteresowana Twoim rozwojem, bo ich sukces zależy od Twojego sukcesu. Oni chcą abyś Ty się rozwijał.

 

A więc czego Ci trzeba abyś zbudował kwitnący biznes?

Pamiętaj: Sprzedaż nie jest Twoim celem, natomiast budowanie sieci jest.

Nie musisz rezygnować z dotychczasowej pracy.

Jeśli firma prowadzona jest na zasadach klubowych, to nie musisz zakładać działalności gospodarczej.

Nie potrzebujesz wielkiej gotówki na start.

To jednak jest biznes i musisz go prowadzić jak każdy inny biznes. Będziesz ponosił comiesięczne koszty działalności. Są to jednak minimalne koszty.

 

Natomiast musisz być uczciwy względem siebie. Musisz wiedzieć co chcesz osiągnąć w życiu   i gdzie aktualnie się znajdujesz.
Pomyśl co będziesz musiał poświęcić, ile czasu w każdym tygodniu, ile pieniędzy i umiejętności. Pomyśl jakie działania musisz podjąć aby osiągnąć sukces.

Musisz mieć motywację do działania i wytrwałość.
Tutaj nie ma sposobu na szybkie wzbogacenie się. Chociaż praca, jakiej wymaga ten biznes jest prosta, to potrzeba czasu i wysiłku, by przyniosła efekty w postaci dochodu pasywnego.

Wygrać mogą jedynie Ci, którzy podejmują działanie dziś, jutro i każdego dnia.

 

Co sprawia, że jesteś bogaty? Nie pieniądze, nie nieruchomości czy inne aktywa lecz WIEDZA.

Twoja inteligencja finansowa.

Musisz wiedzieć jak zarabiać pieniądze, jak je chronić. Wiedzieć jak planować wydatki i jak użyć własnych pieniędzy.

 

Jeśli rozumiesz podstawy bogactwa, dobrze zarządzasz pieniędzmi i czasem, masz wielkie marzenia i je z odwagą realizujesz – wówczas możesz żyć  życiem pełnym sukcesów, jakich nikt by się nie spodziewał.

 

 

Biznes XXI wieku – podsumowanie

Marketing sieciowy daje każdemu równe szanse. Jeśli się mu przyjrzysz, to zobaczysz w nim ludzi w każdym wieku od 18 do 100 lat, z każdym możliwym wykształceniem, pochodzeniem i umiejętnościami. Dzięki swoim cechom jest to biznes przyszłości i dziś nie ma już odwrotu. Świat zaczyna rozumieć , że epoka industrialna odeszła przeszłość. Jesteśmy w epoce informatycznej. Miliony ludzi na całym świecie przejmują kontrolę na swoim życiem i finansową przyszłością. Z samej swej natury marketing sieciowy jest niezwykle sprawiedliwym, demokratycznym i odpowiedzialnym społecznie systemem generowania pieniędzy. Na marketingu sieciowym można tylko się wzbogacić pomagając innym się wzbogacić. To idealny biznes dla tych, którzy lubią pomagać innym.

 

Nadszedł czas aby ludzie na całym świecie zaczęli się cieszyć równymi szansami stworzenia dobrobytu, a nie tylko całe życie ciężko pracowali na to , by bogaci stawali się jeszcze bogatsi. Nadszedł czas abyś i Ty miał taką szansę.

 

Witamy w XXI wieku.

 

Jeżeli też tak uważasz i wytrwałeś ze mną do końca tego skrótu, zaczerpniętego z książki Roberta Kiyosakiego pt. „Biznes XXI wieku”, to napisz krótki komentarz.

Dziękuję.

Zenon Filipowski

 

 

Ps.

Jeżeli interesuje Cię metoda softmarketingu, czyli doskonalszej formy marketingu sieciowego to zapraszam na webinary z tej dziedziny, które odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godź 12 tej i 20 tej.

Wystarczy zarejestrować się klikając na poniższy link:

https://duolifeonline.pl/softmarketing-v2/?r=zenon

 

Wspaniali lektorzy, liderzy biznesu, przekażą Ci wiedzę na temat tego najnowszego trendu w biznesie sieciowym. Znajdziesz tam niesamowitą wiedzę na ten temat.

 

Facebook Comments

One Reply to “Przejmij kontrolę nad swoją przyszłością”

 1. Marketing sieciowy to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób , tymczasem one boja sie go , poniewaz nie rozumieja o co chodzi. Zenon dzieki Tobie kazdy powinien bez problemu zrozumiec zasady. …Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *