Siła tkwi w systemie

Powrót do szkoły.

Szkoła o której mówię , to szkoła zaangażowania. To udział w cotygodniowych spotkaniach szkoleniowych. Dziś to odbywa się w domu, przed komputerem. To czytanie książek wskazanych przez liderów. To słuchanie nagrań motywacyjnych. Mogą to być spotkania ze swoim sponsorem. To udział w seminariach, spotkaniach na żywo w dużych grupach.

Czy ktoś słyszał aby osoba po ukończeniu jakiejkolwiek uczelni po 3 do 5 lat wypracowała sobie dochód miesięczny, na poziomie dyrektora korporacji?

Natomiast w marketingu sieciowym jest taka możliwość aby w ciągu 6 miesięcy, nauczyć się wszystkiego, co potrzeba aby w ciągu roku do trzech lat , przejść na emeryturę.

Emerytura to stały dochód pasywny na poziomie co najmniej  5 cyfrowym, , która zapewni godziwe życie.

Ty wybierz : czy chcesz być emerytem po 3 do 5 latach czy po czterdziestu.

 

A pamiętasz jak kupowałeś na studiach opasłe tomy do nauki, zdawałeś egzaminy, które Cię bardzo stresowały?

Czy wtedy płacił Ci ktoś za to, że chodzisz do szkoły. Nie to Ty musiałeś płacić za naukę.

 Uczenie wymaga czasu.

Teraz jesteś w szkole marketingu sieciowego. I najważniejsze, od samego początku masz szansę zarabiać , jednocześnie ucząc się nowego zawodu.

Ten nowy zawód jest bardzo prosty, ale nie łatwy. Tak jak w szkole jedni zdają egzaminy, drudzy nie zdają i odpadają. Tak i tutaj wielu nie zda życiowych egzaminów z wytrwałości i po prostu odpada.

 

Budowanie sieci to pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy, czyli sponsorowanie.

Kiedy sponsor pozyska nowego partnera to jednocześnie zobowiązuje się do przekazania mu całej wiedzy jaką posiada i wskazuje drogę gdzie dalej ma tą wiedzę zdobywać.

Proste. Sponsorujesz, uczysz nowego partnera jak on ma uczyć następnego partnera. Następnie sponsorujesz i uczysz. Prawda, że proste?

W momencie przystąpienia do sieci Ty stajesz się jej liderem i od Ciebie zależy jak Twój biznes się rozwinie, ile wiedzy zdobędą Twoi partnerzy aby móc przekazywać tą wiedzę w głąb sieci.

Jeszcze jedno. W przeciwieństwie do pracy w jakiejkolwiek firmie czy korporacji, każdy ma szansę osiągnąć najwyższe stanowiska w karierze.

To wszystko.

Powiedziałem, że zarabiać można od pierwszego partnera. Jednak na początku to nie są duże pieniądze. Większe pieniądze przychodzą dopiero z czasem.

Dlatego potrzeba wytrwałości i wkładu pracy. Nie można zniechęcać się już po kilku tygodniach czy nawet miesiącach.

Pamiętać także należy , że zwykle wpisowe to niewielka inwestycja a Ty chciałbyś już zarabiać wielkie pieniądze.

Czy prowadząc jakikolwiek biznes od razu możesz liczyć na duże dochody?

 Nie, najpierw spłacasz długi, kredyty, pożyczki a dopiero potem możesz liczyć na jakiekolwiek duże pieniądze.

Twój biznes przypomina ogromny budynek w budowie. Nie można go zobaczyć dopóki nie powstanie solidny fundament.

W marketingu sieciowym nie zobaczysz swoich solidnych zysków dopóki nie zbudujesz solidnego fundamentu, czyli dużej aktywnej, z ludźmi w pełni zaangażowanymi, wytrwałymi, uczącymi się, robiącymi należne miesięczne zakupy, bez względu na wszystko.

 

Dlaczego więc system?

Czy zauważyłeś, że w naszym codziennym życiu wszystko kręci i rozwija się według jakiegoś ustalonego systemu?

Przykład Mc Donaldsa jest znany i oklepany.

Weźmy inny, polski… Biedronka. Wszyscy znają tą sieć sklepów. Większość z  nas, w nich robi codzienne zakupy.

Zobacz oczami wyobraźni, że wszystko kręci się wokół pewnego schematu. Są hurtownie, które zaopatrują swoje sklepy, mają swoich dostawców do hurtowni. Wystrój  sklepów jest jednakowy.  Gdziekolwiek byś nie kupował zawsze znajdziesz towar na takim samym miejscu.

Wszystko w nich działa w przyjętym systemie.

Jest wiele przykładów i Ty je znasz.

Zauważ, że w obecnych czasach coraz więcej firm jednoczy się  wokół jakiejś sieci (spożywczej, handlowej, korporacyjnej itd.)

Zadaj sobie pytanie … Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta. Powoli wszyscy dochodzą do wniosku, że na wejściu do sieci ich koszty spadają. Choćby reklama , szkolenie, transport, księgowość, sposób zatrudnienia pracowników, udział w globalnym zysku sieci i jeszcze całe mnóstwo udogodnień współpracy w sieci.

A jak to jest w marketingu sieciowym.

W marketingu sieciowym wszystko co wyżej pokazałem wyżej jest także ujęte w pewien system działania.

Jest tylko jedna mała różnica, tu możesz osiągnąć najwyższe stanowiska i nie ograniczone zarobki. Tego nie doświadczysz w żadnej korporacji.

Jak działa taki system?

Jak wszędzie, najpierw musisz przystąpić do firmy, która realizuje się poprzez marketing sieciowy. Odbywa się to w różnej formie. Najlepiej znajdź firmę , która działa na zasadach klubu. Nie musisz wtedy prowadzić działalności gospodarczej.

Najczęściej taka rejestracja polega na inwestycji w pakiet startowy a w ramach tego otrzymujesz zestaw produktów, które używasz lub dzielisz się z rodziną, poznając jednocześnie walory produktów, którymi firma się szczyci.

Otrzymujesz od firmy swoje ID ( numer identyfikacyjny), dostęp do firmowej hurtowni, gdzie kupujesz produkty po cenach hurtowych. Jest to zazwyczaj 30% do 40% taniej aniżeli wynosi cena detaliczna.

Otrzymujesz swoją stronę internetową, możliwość do sponsorowania następnych partnerów – klubowiczów, dostęp do całego zestawu narzędzi jakimi firma dysponuje oraz prawo do zarabiania , na wiele sposobów , na każdym poziomie kariery. Zarabiasz od pierwszego partnera.

Zapewnia Ci to wszystko Plan Marketingowy firmy, Regulamin oraz Zasady postępowania podczas realizowania współpracy z firmą.

Od momentu rejestracji to Ty jesteś właścicielem swojego, na początku małego biznesu, który ma szansę w najbliższych latach wzrosnąć do rozmiarów, takich na jakich Ci zależy (nie ma ograniczeń).

Wszystko zależy od Ciebie, od Twojej wytrwałości, wkładu pracy i jak zawsze trochę od szczęścia, że spotkasz na swej drodze ludzi takich jak Ty, którzy mają podobne marzenia.

Dlatego potrzebna jest praca w systemie aby Ci co go realizują, działali na tych samych zasadach, duplikowali się.

 

Każdy wie, że praca w zespole daje siły, których pojedyncza mała firma nie wykrzesała by z siebie, bo jak wskazują statystyki, prawie wszystkie takie firmy upadają.

Pracując w sieci według ustalonego systemu, mają takie firmy szansę na przetrwanie i rozwój.

W systemie nie musisz mieć wszystkiego, możesz startować od zera i na starcie zarabiać.

Jednak, nawet gdy masz najlepszy pojazd ( najlepszą firmę), doskonały silnik (plan marketingowy) i używasz najlepszego paliwa (narzędzia)… lecz nie nauczysz się pomnażać swego posiadania, to po prostu  nigdzie nie dojedziesz.

Jedną z metod sponsorowania nowych partnerów, szczególnie tych pochodzących z różnych stron kraju i świata to rozmowa na telefon.

Dobrze działa także metoda mailingowa oraz aktywność w mediach społecznościowych.

Wykorzystujemy także narzędzia przygotowane przez liderów firmy … nagrania wideo, spotkania przy komputerze, książki itd.

Rozmawiamy lub spotykamy się w Internecie z ludźmi oddalonymi tysiące kilometrów od nas.

Uczestniczą w tych spotkaniach setki a nawet tysiące osób w jednym czasie , nie ruszając się z domu.

Wszystko to objęte jest działaniami w ramach przyjętego systemu.

Zamawianie produktów również odbywa się po przez Internet a kurierzy wnet dostarczają produkty zamówione pod drzwi.

System i narzędzia wykonają pracę szkoleniową za Ciebie. Sponsorowanie ogranicza się głównie do 3 kroków.

  1. Zachęta do zapoznania się z pojazdem (firmą)
  2. Zachęta do zapoznania się z planem marketingowym firmy.
  3. Zachęta do rejestracji.

Są na to opracowane metody zgodne z systemem.

Jak działają metody , szczegółowo dowiesz się po wejściu do biznesu.

 

Jeśli zrozumiałeś jak ważna jest praca w systemie, jeśli jesteś osobą otwartą na nowe rozwiązanie, jeśli masz wizję jak wyglądają Twoje marzenia, jeśli chcesz wziąć swoje życie w swoje ręce, to ten artykuł jest dla ciebie.

 

Szczegóły to sprawa drugorzędna.

 

A może znasz osoby, które lubią podróżować, mieć luksusowe auto czy bywać na egzotycznych wakacjach, to podziel się z nimi tą wiadomością i przekaż kontakt do mnie.

Za cierpliwe przeczytanie tego artykułu bardzo dziękuję i proszę o ewentualny komentarz , co Ty o tym myślisz.

 

Pozdrawiam Zenon Filipowski

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *