Teraz jest czas dla kobiet

Dziś polecam krótką książeczkę autorstwa Nancy Failla „Teraz jest czas dla kobiet”. Nancy wraz z mężem napisała kilka książek poświęconym metodom działania w marketingu sieciowym MLM.  W tej jednak książce metod działania przedstawionych jest niewiele. To czym wyróżnia się ta książka to zachęcenie do refleksji nad naszym życiem, nad naszymi  decyzjami i pokazanie nam, że kobiety mają wybór. Wszystko zależy od  decyzji, które podejmujemy, jak również od tych których nie podejmujemy.

 

Wyobraź sobie, jak to jest…

Nigdy więcej … nie zastanawiać się każdego miesiąca skąd wziąć pieniądze.

Nigdy więcej … nie martwić się ani chwili o długi i rachunki ani o żadne płatności.

Nigdy więcej … nie martwić się o przyszłość finansową rodziny ani o własną emeryturę.

 

Zawsze mieć poczucie bezpieczeństwa… dzięki dużym dochodom płynącym nieprzerwanym strumieniem na Twoje konto.

Każdy z nas ma inne potrzeby, to oczywiste. Lecz kiedy na Twoje konto wpływa co miesiąc wystarczająco dużo pieniędzy, to wiesz, że możesz wieść życie na miarę swoich marzeń.

Powstaje pytanie, czy można nauczyć się, jak uzyskiwać pokaźne dochody dzięki pracy w domu, niezależnie od tego kim lub gdzie jesteś teraz.

Odpowiedź brzmi TAK!  Z całą pewnością. Robi to tysiące kobiet na całym świecie, żeby zmienić swoje życie.

 

Kobiety sukcesu.
Kobiety odnoszą finansowe zwycięstwa, zyskują zaufanie, zdobywają sławę oraz szacunek. Wprowadzają harmonię do swojego życia. W gruncie rzeczy w tej dziedzinie osiągają taki potencjał zarabiania pieniędzy jak większość mężczyzn.
Dlaczego? Dlatego, że biznes ten wymaga okazywania ludziom życzliwości , wrażliwości i troski, by mógł przynosić sukcesy. A kobiety wiedzą,  że potrafią troszczyć się o innych. Całe życie to robią. Ten biznes to wspaniała szansa dla kobiet.
Możecie zmienić się w kobiety interesu, pełne wiary w siebie i dumy, robiąc to, co nieświadomie robiłyście całe życie – doradzając i  polecając coś. Można zarabiać pieniądze pomagając innym.

Rola kobiet do tej pory…
Do tej pory świat był zdominowany przez mężczyzn. Rola kobiety polegała na prowadzeniu domu, byciu matką, praczką, sprzątaczką a poza tym dodatkowym żywicielem (czyli pracując zawodowo) i wspieraniu męża na wszelkie możliwe sposoby.
Mężczyzna pracuje od świtu do zmroku a praca kobiety nigdy się nie kończy. Prawda?
Ponieważ kobiety rodziły dzieci, zarobki miały ograniczone, emerytury też.
Trudno kobietom było osiągać awanse, przebić tak zwany szklany sufit.

A jak może być?
Niezależnie,  czy  jesteś kurą domową czy kobietą pracującą, czy siedzisz za biurkiem, pracujesz fizycznie lub jesteś menadżerem i krążysz po całym świecie realizując różne transakcje  – możesz zacząć żyć tak, jak tego najbardziej pragniesz i to szybciej niż się tego spodziewasz … jeżeli tylko zechcesz podjąć próbę.

Rozwój elektroniki, programy komputerowe oraz systemy komunikacji międzynarodowej przekształcają nasze społeczeństwa.
W handlu, marketingu i w sferze konsumpcji pojawiła się nowa fala dystrybucji wspierana elektroniką, co sprawiło, że jeszcze popularniejsze stało się robienie zakupów w „domu”.

Kształtują się nowe metody produkcji towarów i dostarczania ich klientom. Dzięki temu pojawia się ta niezwykła szansa zarabiania, dla Kobie i mężczyzn – pracy w ramach działalności gospodarczej. Tutaj pojawia się szansa zarabiania – pracując w domu.
To prawdziwa rewolucja zarobkowa dla osób przedsiębiorczych. Zalety tej działalności to: niezależność, wygoda i dodatkowy dochód.
Niewiele ludzi wie, że istnieją inne możliwości zarabiania niż praca na etacie, dla „kogoś”. Nie wiedzą, że potrzeba jedynie niewielkiej sumy i kilku godzin w tygodniu, w czasie wolnym, aby do tego przystąpić, przejść krótkie przeszkolenie i zacząć zmieniać swoje życie.

Najbardziej ekscytujące jest to, że im silniej angażujesz się w informowanie ludzi o zaletach produktów, które produkuje Twoja firma, oraz o wielkiej korzyści, jaką jest zarabianie pieniędzy dzięki pomaganiu innym osobom, tym bardziej wzrastają Twoje dochody, wolność i zadowolenie. Możesz naprawdę polepszyć egzystencję, oferując ludziom produkty, które zmieniając życie i ukazując im szerokie perspektywy finansowe. Możesz wychowywać dzieci i zarazem mieć intratną pracę w domu, w niepełnym wymiarze godzin.

To Ty jesteś szefem.

Jest to zajęcie dla każdej kobiety, niezależnie od wieku i wykształcenia. Wystarczy dowiedzieć się jak robią to inne a potem robić to samo.

Trzeba wrócić do szkoły.
Na początek trzeba wrócić do szkoły, aby dowiedzieć się, na czym polega ten biznes. Nie musisz dosłownie chodzić na lekcje, lecz poświęcić trochę czasu na czytanie literatury, słuchanie taśm lub oglądanie kaset wideo, które dadzą Ci podstawową wiedzę co robić, by Twoja działalność się rozwijała.
Obecnie w dobie Internetu należy uczęszczać na spotkania poprzez komputer (webinary, mastermindy itp.) nie wychodząc z domu.
Można korzystać z komunikatorów typu e-mail, Messenger w Internecie
Brać udział w darmowych kursach szkoleniowych.
Uczęszczać na zbiorowe spotkania organizowane przez firmę, jednodniowe bądź trzydniowe a także konferencje na temat zdrowia.
Brać udział w spotkaniach grup tematycznych.
A przede wszystkim korzystać z bogactwa narzędzi jakie firma podaje na Twoich stronach Internetowych.
Generalnie , dzisiaj działalność firm jest dwutorowa online i offline.

Wchodzę w to.
Wszystko zaczyna się od decyzji „WCHODZĘ W TO”.

Po upływie dwóch do pięciu lat dodatkowej pracy możesz uzyskać dochód miesięczny w wysokości 2 do 10 tysięcy złotych, albo i większy.
Mniejszy też jest możliwy, ale to zależy tylko od Ciebie.

Większość ludzi źle pojmuje ten biznes. Sądzą oni, że polega na nielegalnej piramidzie, że trzeba chodzić po domach i sprzedawać, że musisz kupować produkty i je sprzedawać.
Nic z tych rzeczy. Oczywiście, że trzeba produkty kupować, ale dla siebie i znajomych. Wręcz trzeba kupować, bo liczy się obrót i przepływ pieniędzy ale nie musisz robić tego sam, masz do tego rodzinę.
Firmy w tym biznesie nie reklamują się, nie mają sklepów detalicznej sprzedaży, nie posiadają sieci detalicznej sprzedaży krajowych ani zagranicznych, nie zatrudniają handlowców itd.

Oszczędzają na tym około 70%

Jak zatem poznać taką firmę?
Jak zatem ludzie dowiadują się o takich firmach?
Firmy te płacą Tobie i mnie, abyśmy opowiadali o nich innym….  By z kolei oni przekazywali informację dalej.

Dziś istotą sukcesu stał się prosty system duplikacji. Nie musisz mieć pieniędzy na inwestycje, miejsca na magazynowanie, kupujesz u źródła czyli w hurtowni fabryki po obniżonych cenach.

Można mieć niewiarygodne zarobki kierując ludzi do swojego dostawcy.
Podoba nam się firma i produkt, który używamy i mówimy o tym innym, którzy też go kupują i używają. I TO WSZYSTKO.

Jest to dochód z reklamy za pomocą rekomendacji ustnej.
Polecasz komuś jakiś fajny film lub dobrą restaurację i znajomi tam idą. Tak właśnie działa rekomendacja. Restaurator na tym zarabia a Ty nie masz z tego nic, prawda?

Jak to jest u nas?
Wystarczy tylko:
– Pragnąć uzyskiwać takie dochody, aby móc zmienić swoje życie.
– Wstąpić do firmy i wypróbować jej usługę lub produkty.
– Zdobyć wiedzę i przejść szkolenie, aby mieć pojęcie, co należy robić a czego       nie.
– Następnie dzielić się z innymi i wspierać ich, dzielić się i wspierać ich itd.
– Mieć cierpliwość i wytrwałość, gdy wszystko się rozwija – na początku powoli, a później coraz szybciej.

Czy to jest trudne?
Większość osób, którym się nie powiodło, poniosło porażkę z takich powodów:
– Nie w pełni rozumiały, jak odnieść sukces lub ile czasu im to zajmie.
– Nie przeszły dobrego szkolenia i nie otrzymały silnego wsparcia.
– Nie przystąpiły do odpowiedniej firmy oferującej produkty.
– Nie uwierzyły w siebie i w swojego sponsora.

Główna przyczyna porażek to brak wiary w to, że można uzyskiwać znaczny dochód. Pracując tylko kilka godzin tygodniowo, w ramach własnej działalności.
Jeżeli wątpisz, że potrafisz, to zbyt łatwo się poddasz.
Sukces pojawia się wtedy, kiedy znajdujesz kolejną osobę, która pragnie i potrzebuje środków do uzyskania niezależności finansowej oraz ukazujesz jej możliwość takiego życia.

W tym biznesie nic nie można stracić, a jeśli tak, to nie wiele – chyba, że zrezygnujesz.

Duplikacja.
Duplikacja to proces, w którym jedna kobieta uczy drugą, jak ona ma uczyć następną osobę.
Im lepiej nauczysz ludzi jak mają uczyć następnych ludzi, tym lepiej Twoja organizacja się rozwija. Za każdym razem z nową osobą, należy prowadzić tę samą procedurę. W  końcu do programu przyłącza się duża ilość ludzi, sieć się rozrasta, mnożą się zarobki.
Nie Ty znalazłaś tych wszystkich nowych ludzi, lecz dlatego, że podzieliłaś się wiedzą i nauczyłaś ich dzielić się dalej.

Chodzi właściwie oto, że działalność ta nie polega na sprzedawaniu, lecz na tym by uczyć innych, jak korzystać z produktów i zdobytej wiedzy.

Nauka trwa od sześciu miesięcy do  jednego roku.
Należy przez ten rok do trzech lat troszczyć się o innych, dzielić się wiedzą, sponsorować i pomagać sponsorować.
Jednak na to nie ma żadnej reguły, jest tylko doświadczenie nabyte..

Zastanów się. Jeżeli będziesz robić to co robisz obecnie, czy po kilku latach Twój miesięczny dochód wzrośnie dwu-, trzy-, a nawet dziesięciokrotnie?
A czy teraz pracujesz tylko kilka godzin tygodniowo?


Należy opanować tylko prostą lecz skuteczną metodę: dzielić się, sponsorować, uczyć i pomagać.

Zobaczmy jak dużo wśród rzeszy kobiet pracujących – jest matek.
Kto w domu wychowuje dzieci? Najczęściej są to obce osoby, które nie okazują tyle miłości co rodzice, a to ma negatywny wpływ na psychikę dziecka.

Ten biznes jest dla kobiet.
Ten biznes to jedyny sposób, aby kobiety – matki, mogły pracować w domu, osiągać znaczące dochody i wychowywać swoje dzieci.

Do biznesu w marketingu sieciowym przyłącza się coraz więcej młodych ludzi. Po skończeniu wieloletniej nauki stają przed problemem braku pracy albo dobrze płatnej pracy, szczególnie w ich zawodach. Konkurencja jest ogromna. To poważny problem społeczny. Dlatego tak wiele osób zwraca  się ku branży opartej na własnej działalności.

Coraz więcej  fachowców ( nauczyciele, inżynierowie, informatycy, menadżerowie, profesorowie a także lekarze) przyłącza się do marketingu sieciowego. Ludzie ci przenoszą do branży swoje doświadczenia zdobyte w innych dziedzinach życia. W swoich branżach nauczyli się ciężko pracować, więc teraz wiedzą, że trzeba się pouczyć nowego zawodu, w bardzo przyjemny sposób, bez stresu i egzaminów a jednocześnie zarabiać.
Jak to się mówi: od zera do milionera.

Dziś nie trzeba pracować ciężko. Trzeba się nauczyć pracować mądrze.
Praca w domu to nowa fala. Nie przejmuj się, jeśli Twoi najbliżsi lub przyjaciele, nie ogarniają Twojej wizji. Prędzej czy później to zrozumieją. Dzisiaj po prostu staraj się ją realizować.
Wierz mi, zobaczą cały obraz, kiedy w Twojej skrzynce  zaczną pojawiać się ładne przekazy pieniężne.

Teraz jest najlepsza pora by zacząć. Obecnie to wszystko eksploduje. W ciągu dekady ludzie dowiedzą się wiele na temat networku i będą sami chcieli się do nas przyłączyć.

 A dlaczego nie dziś?  Po co zwlekać?  Uwierz i zaryzykuj.

 

Każdy może…
Starsi ludzie, emeryci, mają także wiele pragnień i marzeń. Mają także mnóstwo wolnego czasu. Brakuje im tylko pieniędzy na spełnienie swoich marzeń. Często są to marzenia o podróżach , wakacjach w egzotycznych krajach.
Nie ma przeszkód aby w podeszłym wieku przystąpić do marketingu sieciowego. Wręcz jest to doskonały sposób by rozruszać szare komórki, poznać nowych przyjaciół, jednocześnie zdobyć dodatkowe pieniądze do skromnej zazwyczaj emerytury czy renty.

Każdy, dosłownie każdy może się w to zaangażować, pod warunkiem, że uwierzy i spróbuje zrozumieć istotę tego przedsięwzięcia. Ta branża to przyjemność, przyjaciele i wolność finansowa. Czyż nie każdy z nas tego pragnie dla siebie, ale również dla rodziny, znajomych i wszystkich, na których nam zależy?

Jest jeszcze jedna możliwość pracy w tym biznesie. Jest to świetna praca dla ludzi niepełnosprawnych, ludzi chorych uwiązanych w domu, ludzi zestresowanych i zmęczonych troską, że nie zarabiają tyle na ile są warci.
To także możliwość pracy dla opiekunów ludzi niepełnosprawnych, takich, którzy są niezdolni do jakiejkolwiek pracy.
To także możliwość pracy dla wolontariuszy: opiekujących się zwierzętami, dziećmi, ludźmi niepełnosprawnymi , w tym osobami w podeszłym wieku, schorowanymi.

Tu , w tym biznesie istnieje dla nich szansa, dać im dar życia. Trzeba im szczególnie pomóc, na początek, bardziej niż komu innemu. Radość z pomagania innym jest wielka, więc dajcie im szansę. Pomóżcie im, przekonajcie ich, że warto, dajcie im radość a sami będziecie z tego powodu szczęśliwi.

 

Ta branża jest całkowicie zindywidualizowana.
Ta branża jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Czegokolwiek oczekujesz od życia, jakikolwiek chcesz mieć w tym udział, zyskasz pieniądze i czas aby tego dokonać. To naprawdę fascynujące.

Jakie są Twoje marzenia i cele?

Czy marketing sieciowy mógłby Ci  pomóc w ich realizacji?

Produkty i usługi oferowane przez firmy działające w tej branży to dodatkowa korzyść. Są zazwyczaj najwyższej jakości. Czynią nasze życie łatwiejszym i przyjemniejszym. Poprawiają często nasze zdrowie a ono jest najważniejsze.

Najfajniejsza jednak jest nauka. Z każdym dniem uczysz się czegoś nowego i to bez przymusu, z przyjemnością. Rozwijasz swoją osobowość i wiarę w siebie.

W marketingu sieciowym jest miejsce dla każdego.
 Każdy może dotrzeć na szczyt. Nie ma żadnych ograniczeń. Nikt Cię nie powstrzyma .

Aby tam dotrzeć, musisz tylko rozbudować swój biznes do takiego stopnia, do jakiego zechcesz, W tej branży sama decydujesz czy dać sobie podwyżkę, czy nie.

Kiedy już raz zbudujesz swój biznes, nie powstrzymasz dalszego rozwoju.
Przypomina śniegową kulę. Na początku trzeba włożyć sporo wysiłku, aby to wszystko ruszyło z miejsca. Ale wkrótce zaczyna toczyć się samo. I wciąż się rozrasta. Czeki są coraz wyższe. To daje mocne i stabilne poczucie bezpieczeństwa. Dzięki tym dodatkowym dochodom możesz dokonywać inwestycji o jakich marzysz. A wówczas Twój dobrobyt zacznie się zwielokrotniać.

Teraz jest czas , aby ułożyć resztę swojego życia na nowo i zacząć się nim, cieszyć.
Wszystko sprowadza się do jednej decyzji… aby skorzystać z szansy.

Każda kobieta i każdy z Was może to zrobić.

 

Dziękuję Ci , że wytrwałeś ze mną do końca.

Jeżeli uważasz powyższy tekst za ciekawy i przydatny, to pozostaw po sobie komentarz.

Jeżeli interesuje Cię jak działać w marketingu sieciowym, napisz do mnie w mailu : geniazenon@o2.pl     Pomogę.

Dziękuję

Zenon Filipowski

Facebook Comments

2 Replies to “Teraz jest czas dla kobiet”

  1. Wspaniały wpis ,który jest mi bliski sercu . Jestem mamą 24 h ,dzięki pracy online we wspaniałej firmie. Mogę się realizować na każdej płaszczyźnie mojego życia ? Dziękuje

  2. Naszą rolą jest zachęcić innych do działania i przekonać aby uwierzyli w siebie.
    O takich jak Ty kobietach właśnie pisałem . Jesteś żywym dowodem, że można jak się ma swoje wielkie DLACZEGO.
    Dziękuję za komentarz i pozdrawiam.
    Zenek Filipowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *