Zagraj ze mną o milion część 2.

Patrzysz na swoją listę potencjalnych partnerów i zastanawiasz się z kim chciałbyś zacząć budować swój biznes.

Kiedy już wybrałeś kogo w kolejności zaprosić do współpracy zaczynasz działać.

Nie jest to obowiązkiem ale najlepiej z różnych względów by było, gdybyś tych 3 partnerów zarejestrował w ciągu 30 dni od twojej rejestracji.

Jeżeli ten czas wydłużysz to zostaniesz tylko Liderem Grupy a jeśli zrobisz to w ciągu 30 dni to zostaniesz Złoty Liderem Grupy.(ZLG)

Bardzo wiele to znaczy. Bo ZLG zostaje się na całe życie. I wiąże się to z otrzymywaniem 1,5 % dodatku z globalnego obrotu firmy. To spora kwota na początek a zauważ, że firma się rozwija i te 1,5% będzie coraz to wyższe.

Niewiele osób, nawet tych będących już w biznesie, to rozumie.

Na dzień dzisiejszy tylko 10% klubowiczów zostaje ZLG.

Dlatego prezesi firmy na każdym kroku zachęcają do zrobienia ZLG.

Nazywają to Faza 1

Sama zachęta jednak nie wystarcza, bo dla nowego klubowicza, który jeszcze nie wszystko rozumie jest to wielka sprawa, zaprosić 3 nowych partnerów.

Łatwo się zniechęcić, bo nawet ci wybrańcy z listy nie bardzo chcą się z tobą ”bawić „ w twój biznes.

Tak myślą a nie wiedzą, że to właśnie chodzi o ich biznes. Ktoś ci podsuwa piękną ideę, wspaniałą wiadomość, że właśnie możesz odmienić swoje życie na lepsze.

Często ludzie odmawiają z braku pieniędzy, z braku czasu, z braku wiary, że sobie poradzą.

Dlatego liderzy, sponsorzy winni stanąć na przysłowiowej głowie aby pomóc zarejestrować nowego kandydata do twojego biznesu.

Są na to sposoby, tylko oni muszą wiedzieć , że takiej pomocy potrzebujesz. Najłatwiej i najszybciej można zarejestrować członków rodziny.

Jednak czasami trzeba ich wesprzeć finansowo. Pamiętasz co pisałem w części 1, że dobrze jest mieć odłożoną pewną kwotę pieniędzy. Przydadzą się na wsparcie nowego klubowicza. Można pożyczyć całą lub połowę sumy na start. Można zrobić zakupy dla siebie na jego konto aby miał aktywność 500pkt.

Mówimy o pożyczaniu, bo kupowanie sobie klubowicza nic nie daje. To tylko czysta strata pieniędzy i czasu.

Zaczynamy

Nie możesz opowiadać o swoim biznesie szczegółów nowemu adeptowi, bo sam ich nie znasz. To tak jakbyś chciał być instruktorem nauki prawa jazdy jak dopiero jesteś po pierwszej jeździe. Czy to rozumiesz? Twoja rola to znaleźć kandydata do twojego biznesu, zapytać czy jest otwarty na dodatkowe źródła dochodu? Jeżeli tak to wręczasz mu jedno z nagrań preferowanych, ok. 30 minut słuchania, gdzie dowie się od lidera biznesu o co chodzi , jakimi produktami może dysponować i jaki system będzie używać.

Następnie umówisz się z nim na Follow-Up, czyli na kontynuację rozmowy ale już przez telefon , mailowo lub osobiście, najlepiej w obecności twojego sponsora , koniecznie na konkretną godzinę. Twój kandydat powinien zapoznać się z treścią nagrania i zanotować sobie ze 3 pytania.

Spotkanie follow-up powinno skończyć się decyzją co dalej.

Taką decyzją jest rejestracja lub rezygnacja.

Zakładam, że nastąpiła rejestracja.

Tak samo postępujemy z drugim i trzecim partnerem.

Kiedy zarejestrowałeś do swojego biznesu trzech klubowiczów w ciągu 30 dni i sam dokonałeś zakupy za 500 pkt to zostałeś Złotym Liderem Grupy.(patrz tabelka)

Sprawa jest prosta ale jak w każdym zawodzie zawsze pierwszy krok jest najtrudniejszy. W naszym też.

Za ten pierwszy miesiąc masz szansę zarobić ok. 600zł. Jak widzisz zwrócił ci się koszt twojej rejestracji.

Swoim nowym partnerom przekazujesz już zdobytą podstawową wiedzę, że powinni w 30 dni pozyskać trzech nowych partnerów i sprawić aby stali się klubowiczami. Nauczony swoim doświadczeniem pomóż im maksymalnie aby tak się stało.

Przekaż im nagranie o planie marketingowym. Sam też dokładnie się z nim zapoznaj: TUTAJ

Plan marketingowy jest podstawą systemu działania firmy, z którą będziesz współpracował.

Jesteś na poziomie 1 to znaczy TY i trzech nowych klubowiczów.

Pozdrawiam. Do zobaczenia w kolejnym wpisie gdzie poznamy kolejny ważny szczebel w karierze.

Zenon Filipowski

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *