Zostań LIDEREM ZESPOŁU

W dniu 25.01.2018r ukazał się na moim blogu artykuł pt. „Zostań liderem w Z-364”.
Pokazałem w nim szczegółowo jak takim liderem i kiedy możesz zostać.
Dzisiaj pokażę Ci jak w strukturze kariery możesz zostać Liderem Zespołu. Bycie Liderem Zespołu to pierwszy stopień na długiej ścieżce kariery , jakiej możesz doświadczyć w swoim życiu we współpracy z DuoLife.

Przypomnę, że działalność firmy nosi cechy klubu. Ma to swoje niesamowite zalety, szczególnie w rozliczeniach z fiskusem.

Naszą firmę można porównać do dużego klubu na przykład Real Madryt. Wymieniłem ten klub, bo wiem, że prawie wszyscy wiedzą o jaki klub chodzi.

Aby zostać klubowiczem w Realu, koniecznie musisz spełnić parę rzeczy , przewidzianych w ich regulaminie. Nie będę ich rozwijał. Ale na pewno musisz mieć sponsora, który da za Ciebie gwarancje, że zasługujesz na wstąpienie do Realu.
Następnie musisz się zarejestrować. Rejestracja to zawsze jest wykupienie prawa do korzystania z działalności klubowej.
Mając karnet wstępu, masz prawo do uczestniczenia w zawodach organizowanych przez klub, jeździsz z nim na imprezy poza Madrytem, korzystasz z możliwości bywania na treningach, na spotkaniach z zawodnikami, korzystasz z gadżetów klubu, itd.
Członkami klubu są ludzie na wszystkich kontynentach. Będąc członkiem klubu Real,  nie zarabiasz, nie masz w tym korzyści finansowych, to nie jest Twój Biznes. To tylko Twoja przyj

Podobnie jest z byciem klubowiczem w naszej firmie.
Musisz także znać i stosować zasady podane w regulaminie firmy.
Musisz mieć sponsora, który Cię zarekomenduje (nie ma innej możliwości rejestracji do klubu).
Musisz się zarejestrować.

Rejestracja , to wykup pakietu startowego, w którym otrzymasz podstawowe produkty abyś się z nimi zapoznał i umiał korzystać a także opowiedzieć o ich zaletach innym ludziom.
Wykup to znaczy wybranie rodzaju pakiet startowego i za niego zapłata.

Od tego momentu jesteś klubowiczem. Jesteś właścicielem swojego biznesu, w którym zarabiasz. To nas różni od bycia klubowiczem w Realu. Madryt.

Klubowicz.
Możesz być klubowiczem konsumentem, to znaczy takim, który tylko kupuje produkty na  swoje potrzeby .

Masz prawo sponsorować następnych klubowiczów i zarabiać także na ich obrocie.

Masz prawo awansować, pod warunkiem, ze wykupisz pakiet o wartości biznesowej czyli co najmniej za 500 pkt

Możesz w tej randze zrobić miesięczny obrót nawet milion złotych ale nie możesz awansować w strukturze kariery wyżej, ponieważ do tego potrzeba za sponsorować 3 klubowiczów w 3 nogach.

Można by rzec, że nasz klub na 3 nogach stoi. Niestety, taki wymóg.

 

 

Lider Grupy.
Kiedy już za sponsorujesz 3 klubowiczów w 3 nogach i każdy z nich wykupi pakiet startowy za 500 pkt – zostajesz Liderem Grupy. Zarabiasz już wtedy pierwsze pieniądze. Za każdego nowego klubowicza otrzymujesz 100 zł oraz 3 % od obrotu w strukturze rabatowej.

Złoty Lider Grupy.
Jeżeli zostaniesz Liderem Grupy w terminie 30 dni to zostajesz wtedy Złotym Liderem Grupy.
Jako Złoty Lider Grupy zarabiasz dodatkowe pieniądze, biorąc udział w procentowym obrocie globalnym firmy. Twój zarobek wzrasta jeszcze o kilkaset złotych.
Złotym Liderem Grupy zostajesz tylko raz.
Zyskujesz jednak dodatkową szansę.

Producenta Złotych Liderów Grupy.
Ilekroć w karierze, dożywotniej, zarekomendowany przez Ciebie nowy klubowicz zostanie Złotym Liderem Grupy – Ty otrzymujesz procentowy udział od obrotu globalnego.

Lider Zespołu.
Twój biznes się rozwija, rośnie sieć, przybywa nowych klubowiczów, minimum 16 tu. Osiągasz wtedy obrót 8 000 pkt możesz już zostać Liderem Zespołu.

Napisałem możesz, bo spełniłeś pierwszy podstawowy obowiązek do awansu – obrót grupy 8 000 pkt. Ale są jeszcze inne.
Musisz jednocześnie mieć aktywność we wszystkich 3 nogach, oraz spełniać warunek 60/40.
Co to znaczy? Otóż z obrotu jednej nogi można przyjąć tylko 60 % obrotu od 8 000 pkt to znaczy 8 000 x 60% wynosi 4800 pkt

a pozostałe 40 % czyli 3 200 pkt (8 000×40%) pochodzi z pozostałych nóg oraz twojego osobistego obrotu.

Trochę to na początku jest trudne do zrozumienia. Wymóg 60/40 obowiązuje przy wszystkich awansach w karierze. Natomiast aktywność jest także sprawą oczywistą.

Awans w karierze na Lidera Zespołu jest pierwszym znaczącym krokiem w drodze na wyższe szczeble.

 

Powyższy diagram dokładnie pokazuje jaki obrót jest wymagany przy poszczególnych awansach oraz premie należne od obrotu, dla każdego szczebla kariery.

Dokładnie widzimy więc, że Lider Zespołu oprócz 3 % premii rabatowej , otrzymuje także 6 % ze struktury kariery (premia stanowiskowa).
Lider Zespołu otrzymuje także – procentowy udział od obrotu globalnego firmy.
Ponadto Lider Zespołu bierze już udział we wszystkich możliwych szansach zarabiania, a jest ich łącznie około 15 tu.
Ponieważ Lider Zespołu to pierwszy stopień w karierze więc dziś tylko na tym szczeblu się skupiliśmy.

Zostałem Liderem Zespołu.                  
W dniu 16 marca 2018 roku zostałem Liderem Zespołu. Bardzo to potwierdzam , ku pamięci.
Był to dla mnie dzień pełen radości. Zakończył się dla mnie jeden etap działania i natychmiast rozpoczął kolejny. Tym razem moim celem jest zostanie Kierownikiem Zespołu. Wiąże się to z nowymi wyzwaniami, kolejnymi klubowiczami, których należy wprowadzić do biznesu, pokazać im drogę, wskazać gdzie szukać narzędzi do działania. Jest ich sporo. Firma dba bardzo o rozwój osobisty swoich klubowiczów. Mamy najbardziej rozbudowany system nauczania na rynku marketingu sieciowego. Dość powiedzieć, że w centrum działania firmy jest człowiek.
Drugim filarem na którym opiera się firma jest zdrowie. Najlepsze w świecie suplementy zdrowia, potwierdzone certyfikatami i atestami oraz rekomendacja tych, którzy je używają.

Trzecim filarem firmy, jest rozwój finansowy klubowiczów. Firma daje możliwość zarabiania swoim członkom już na samym początku, na starcie. Dzieli się swoim obrotem globalnym, procentowo na każdym szczeblu kariery. Jest pod tym względem unikalna. Nie znajdziesz takiej drugiej.

Ponadto dynamicznie się rozwija, wchodząc na rynki całego świata, ze swoimi, wyprodukowanymi w Polsce produktami. Obrót globalny rośnie z każdym miesiącem.

C o takiego robi firma abyśmy do niej wstępowali. Po prostu wynagradza za to, że kupujemy i promujemy jej produkty.

Moja droga do bycia Liderem Zespołu, była stosunkowo długa. Popełniłem masę błędów, przed którymi będę chronił moich przyszłych partnerów.
Liderem Zespołu można zostać już w ciągu 30 dni. Teoretycznie, albowiem praktycznie z uwagi na brak zaufania do systemu, jest to sprawa trudna, ale możliwa.

Brak zaufania do systemu to jedno, a brak zaufania do nas to drugie.
System jest praktycznie nowy, nie znany. Ludzi cechuje głęboko zakorzeniona niewiara do wszystkiego co nowe. Brak wiedzy to jedno ale brak chęci poznania czegoś nowego to drugie. Ludzie się bronią nauki. A przecież każdego zawodu trzeba się uczyć, bo żadna szkoła cię tego nie nauczy, tylko praktyka i krok po kroku. W każdej dziedzinie.
Marketing sieciowy to zawód, to jest biznes i mimo, że bardzo prosty to wręcz nie zrozumiały. Jednak jak każdego zawodu , tak i tego można się nauczyć. Trzeba być tylko świadomym, że trzeba się pouczyć. Żadnych szkół, żadnych egzaminów. Codzienna praktyka i inny rodzaj lektury, na bardziej pozytywną i ukierunkowaną na sukces.

 Cała praca, nauka, spotkania,  odbywa się przed komputerem nie wychodząc z domu.

Nie otwierasz działalności gospodarczej, bo firma działa na zasadzie klubu i obowiązują inne reguły gry.

Nie bierzesz kredytów, bo koszt rozpoczęcia jest bardzo mały i może się szybko zwrócić.

I jeszcze jedno. To nie jest piramida finansowa. Więc bez obaw. Wszystkim, którzy są w hierarchii ponad Tobą zależy abyś awansował i jak najwięcej zarabiał. Był zdrowym, cieszył się szczęściem i obdarzał swoją radością innych. Ja też Ci tego życzę z całego serca drogi czytelniku, ewentualny klubowiczu.  A jeżeli już z nami  jesteś,  to życzę ci szybkich awansów oraz wspaniałych, oddanych, życzliwych, darzących cię zaufaniem, partnerów.

O następnych szczeblach kariery dowiesz się jak uda mi się awansować na stanowisko Kierownika Zespołu i Menadżera Regionalnego. Wtedy dowiesz się jak firma nagradza, za dobrą pracę, przyznając  luksusowy samochód „za darmo”.

O tym jak firma działa, co to jest soft marketing , jak przedstawia się plan marketingowy możesz dowiedzieć się wcześniej, biorąc udział w spotkaniach, które odbywają się dwa razy dziennie, przez 5 dni.

Wystarczy zapytać, a dowiesz się gdzie i kiedy możesz na takim spotkaniu (tematycznym) być.

Dziękuję ci teraz drogi czytelniku za uwagę, za to,  ze wytrwałeś do końca i serdecznie pozdrawiam.

Zenon Filipowski

Facebook Comments

3 Replies to “Zostań LIDEREM ZESPOŁU”

    1. Dziękuję Natalio. Te konkrety można wykorzystać przy okazji rozmów z nowym kandydatem na klubowicza. Warto dodać do tego historię, któregoś z liderów.
      Pozdrawiam Zenon Filipowski

  1. Zenon ten blog będzie bardzo pomocny nam jako “starym” klubowiczom o zupełnie nowym. Dziękuję że tworzysz coś tak wspanialego. Pozdrawiam Cię serdecznie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *