Zostań właścicielem apartamentu

Budowniczy domków jednorodzinnych.

W połowie 2017 roku zaproponowałem mojemu przyjacielowi, przedsiębiorcy budowlanemu , budowę osiedla domków jednorodzinnych w ilości 364 szt. Odrzucił moją ofertę i nawet nie zapytał jak to jest możliwe, na czym pomysł polega.

 Pytanie nic nie kosztuje, prawda?

Może gdybym zaproponował 20 domków, to by się chociaż zastanowił.

A tak uważał moją propozycję za utopię i się na mnie pogniewał, jak też śmiem mu takie głupoty proponować.

Jak mniej więcej ja widziałem ten problem , dałem opis w jednym z moich artykułów na blogu : „Jak za darmo , otrzymać klucze do nowego domku ”.

Rockefeller

Aby  zrozumieć co znaczy zainwestować zarobione pieniądze, sięgnijmy do przykładu Johna D. Rockefellera, który będąc jeszcze dzieckiem , od pucybuta zaczynając, został w swoim czasie najbogatszym człowiekiem na świecie. Majątek jaki zgromadził wynosił ok. 600 miliardów dolarów (według dzisiejszych przeliczeń). Został pracodawcą dla ponad 100 000 pracowników, stworzył wiele wartościowych fundacji i słynął z działań dobroczynnych. Majątek przejęły jego dzieci i spadkobiercy a w 2017 r zmarł prawnuk w wieku 102 lata.

Jak zaczął , będąc dzieckiem.

Najpierw kupił sobie tubkę pasty do butów i pucował ludziom buty. Pracował wytrwale, bo pracował w swoim biznesie. Zarobione pieniądze, przeznaczył na kolejne zakupy potrzebne do wykonywania czynności pucybuta. A nadwyżki skrupulatnie oszczędzał i inwestował.

Czy rozumiesz, że te zarobione pieniądze, po odjęciu kosztów własnych , były jego zyskiem. Mógł z nimi zrobić co tylko zechciał. On je po prostu dalej inwestował. Inwestując coraz większe pieniądze , osiągał coraz większe dochody i tak zaczynając jako pucybut , Rockefeller został magnatem finansowym.

Oczywiście zdobywanie majątku i pięcie się w hierarchii najbogatszego człowieka, to była ciężka praca.

A jak jest w DuoLife?

Jeżeli zrozumiałeś jak Rockefeller zarabiał , inwestując swoje dochody, to powinieneś także zrozumieć, że kupując produkty w DuoLife, otrzymujesz za to od firmy spore gratyfikacje, bo popierasz  firmę, korzystasz z jej produktów, tworzysz obrót globalny. Tym obrotem globalnym firma dzieli się procentowo ze swoimi partnerami. Od samego początku Twojej współpracy z firmą. Jest to unikat na rynku światowym.

Z czasem, a może to być już po pierwszym miesiącu , niech nawet kilku , Twoje dochody z obrotu całej Twojej grupy , przekraczają wartość zakupów. Wtedy mówimy, że kupujesz za darmo , z zysku.

Wraz z rozwojem Twojego biznesu , rośnie obrót globalny Twojej sieci, zarobki są coraz większe i w pewnym momencie, kiedy awansujesz na poziom dyrektorski, sięgają kwot powyżej 100 000 zł na miesiąc.

Ponieważ Twój biznes rósł powoli, nauczyłeś się w tym czasie jak nim zarządzać, zapoznałeś się ze sferą finansową, poznałeś jakie zasługi daje rozwój osobisty, poznałeś doskonale jak działają produkty, które używasz i polecasz.

W tym momencie, zostałeś już poważnym, doświadczonym biznesmenem i zastanawiasz się co z zarobioną gotówką uczynić ,
w co zainwestować.

 Mój pomysł.

Moim pomysłem był domek jednorodzinny , o którym każdy marzy i ma go w swoich planach.

Alternatywnie myślałem o mieszkaniu w jakimś apartamentowcu. Samemu marzy mi się mieszkanie –  apartament, oczywiście luksusowy, dobrze usytuowany, z wszystkim przyjemnościami na miejscu jak Spa, garaże, sklepy na zakupy, dobry widok na okolicę, jadłodajnie itp.

Dwa , trzy lata i może to być w zasięgu każdego z nas.

Jedyny problem tkwi w nas samych, w naszych mentalnościach, braku zaufania, w komplikowaniu zagadnienia, nawet tam gdzie go nie ma.

Ludzie jeszcze nie zauważyli, że żyją XXI wieku. Nie rozumieją, że niestety nowości trzeba się uczyć, że szkoły choćby najlepsze nie nauczą Cię jak zarabiać, jak sobie radzić w nowej , zaistniałej nie odwracalnej sytuacji. Szkoły uczą jak pracować dla innych.

Co na to mój budowlaniec?

Wrócę do mojego przyjaciela budowlańca. Otóż narzeka, że ludzie pracują mało wydajnie, że szukają dodatkowych dochodów na tak zwanych fuchach. Nie rozumie, że stosując metody marketingu sieciowego, mógłby tych ludzi bardziej ze sobą powiązać. Wtedy nie szukaliby gdzieś tam dodatkowych dochodów, tylko zajęliby się solidnie pracą a czas wolny poświęcili na naukę, biznesu.

Przedsiębiorca zintegrował by się ze swoimi pracownikami. Mieliby teraz wspólny cel.

Zasada ta dotyczy każdego przedsiębiorcy, który zatrudnia jakichś ludzi w swoim biznesie.

Ta integrację można by porównać do kuli śniegowej. Na początku jest ona bardzo ciężka, trudno ruszyć ją z miejsca. Z chwilą kiedy do sieci przyłączy się kilku nowych partnerów zaczyna się toczyć szybciej i łatwiej.  Kiedy już w zespole jest już bardzo wielu partnerów, którzy prężnie włączyli się w popychanie kuli pod górkę , proces ten wydaje się coraz łatwiejszy , aż w pewnym momencie następuje eksplozja, kula z impetem spada w dół, przybierając coraz większe rozmiary i w końcu staje się lawiną, nie do zatrzymania. Wyobraź sobie, że ta lawina to Twoje dochody.

Jak to jest w marketingu sieciowym w szczegółach , możesz się dowiedzieć, jeżeli zechcesz  się dowiedzieć.

 Jak pisałem wyżej, pytanie nic nie kosztuje.

Wracając do mojego budowlańca. Mam pytanie. Czy jak będzie zarabiał po 100 000 zł na miesiąc, będzie miał za co wybudować pierwszy domek? Może go sprzedać i wybudować kolejny itd.

Z czasem nawet nie zauważy jak  osiedle domków zbudował. Potrzebny jest tylko dobry gospodarz gminy, który zagospodaruje teren, zbuduje infrastrukturę. Będzie tym osiedlem zarządzał.

W przypadku moich planów o wieżowcu apartamentowcu , padłem
z powodu gospodarki wodno ściekowej. Taki obiekt może powstać tylko w mieście, gdzie sprawy wodno ściekowe nie są problemem.

Co wymyślili właściciele DuoLife?

Kiedyś pisałem, ze jestem wizjonerem. Znowu dobrze przewidziałem.

Powyżej napisałem, że jeśli już jesteś poważnym biznesmenem , osiągającym pokaźne sumy co miesiąc, to zastanawiasz się co zrobić z nadwyżką pieniędzy aby przynosiła dochód.

Pieniądze powinny zarabiać pieniądze – taka zasada powinna Ci towarzyszyć w drodze na szczyty.

Otóż właściciele mojej wspaniałej firmy DuoLife, zrobili następny krok. Mając na uwadze, że zarobki klubowiczów rosną, pomyśleli jak by tu pomóc im zagospodarować nadwyżki dochodów, i pokazali nowy kierunek inwestowania. Nie jest on całkiem  nowy ale w naszej firmie jest to olbrzymi krok w przyszłość.

DUO VITA SMART APARTMENS.

Już w tym roku powstaje pierwszy apartamentowiec w Wiśle. Kolejny powstanie na Cyprze. Ponieważ firma działa na zasadzie sieci to wybudowane apartamentowce będą działały na jednakowych zasadach, gdziekolwiek powstaną.  Inne okolice, inne państwo, inny  klimat, a zasady te same.

Każdy  będzie mógł skorzystać płatnie z pobytu w takim ośrodku, przy czym klubowicz DuoLife będzie miał rabat ok. 20%. Zarówno w Wiśle jak i na Cyprze.

Każdy klubowicz DuoLife będzie mógł być właścicielem apartamentu, który wykupi. Opiekę i sprawą wykorzystania pod wynajem będzie się zajmowała firma.

Każdy klubowicz będzie też mógł być inwestorem w budowę takich ośrodków, przy czym pieniądze oprocentowane są od samego początku, około 8% w skali rocznej.

Właściciel apartamentu będzie zarabiał za to, że firma wynajmie jego apartament. Unikatowe jest jednak to, że  zyski z wszystkich pomieszczeń, po odjęciu procentów dla właścicieli i  obsługi , będą sumowane i procentowo każdy otrzyma swój udział.

Oczywiście w każdym z ośrodków oprócz apartamentów będą istniały wszystkie wspaniałości jak Spa, baseny kryte i otwarte, jadłodajnie , ośrodki fitness, sieci sklepów, a nawet stymulowane pola golfowe itd..

Drogi czytelniku. Czy nie chciałbyś się przyłączyć do grona ludzi pozytywnych, mających wizję swojej najbliższej przyszłości.

Sprawa jest tak prosta jak – pisałem kiedyś- kij do cepa, Zamiast się wymądrzać i udowadniać, że to jest nie możliwe, wystarczy zapytać.

Pytanie nic nie kosztuje.

Oprócz szerokiej gamy premii, nagród i bonusów firma swoim klubowiczom daje – luksusowy samochód (Mercedes lub Jaguar), wakacje nawet dwa razy w roku, do egzotycznych miejsc a teraz jeszcze możesz zostać właścicielem apartamentu i też na tym zarabiać.

To wszystko dla klubowicza, który robi zakupy produktów , regularnie co miesiąc. Jako inwestor, klubowicz będzie otrzymywał dodatkowe punkty, które w DuoLife są zamieniane na złotówki. Przypomnę jesteśmy firmą międzynarodową , z różnymi środkami płatniczymi, więc na koniec miesiąca punkty zamieniane są na złotówki po kursie danego kraju.

To tyle. To są pierwsze  wiadomości o nowym kierunku działania w DuoLife. Ty zdecyduj czy chcesz iść z nami.

Pozdrawiam Zenon Filipowski

Facebook Comments

4 Replies to “Zostań właścicielem apartamentu”

  1. Podoba mi się pomysł inwestowania w nieruchomości. Uważam to za bezpieczną inwestycje oraz zabezpieczoną przed inflacją.

    1. Mamy podobny pomysł na inwestowanie w nieruchomości. Ma to być inwestycja bezpieczna. Pomysł dzielenia dywidendy na wszystkich właścicieli od obrotu globalnego jest według mnie właśnie taką bezpieczną inwestycją. Dziękuję za komentarz. Zapraszam do dalszej dyskusji na powyższy temat, pocztą mailową.

  2. Świetny wpis Zenonie i nowe możliwości inwestowania na rynku – Wspaniale 🙂 Oko nacieszą również deweloperzy i inwestorzy 🙂 Co za genialny pomysł 🙂

    1. Prawda, że genialny. Tylko w DuoLife mogli coś takiego wymyślić. Fajnie będzie jak poznamy szczegóły. Tomku, to jest pomysł dla nas, dla klubowiczów, to jest dodatkowa szansa na zarabianie. Musimy o tym porozmawiać.Dzięki za komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *